پاتک به جنگ روانی کره‌ای‌ها با حضور پرشور در ورزشگاه | اتاق خبر
کد خبر: 375040
تاریخ انتشار: 18 مهر 1395 - 06:24
هواداران فوتبال ایران با حضور شایسته در ورزشگاه آزادی و حفظ حرمت تاسوعا می‌توانند جنگ روانی کره‌ای‌ها را خنثی کنند.

دیدار فوتبال تیم‌های ملی ایران و کره جنوبی

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، سه‌شنبه 20 مهرماه، ایران در ورزشگاه آزادی تهران از کره جنوبی پذیرایی می‌کند. این بازی در راه رسیدن به جام جهانی 2018 روسیه بسیار مهم و تعیین کننده است و به نوعی کلید صعود مستقیم تیم ملی به جام جهانی روسیه در دست این بازی است.

کره‌ای‌ها که سه بازی پیاپی برابر ایران شکست خورده‌اند و بی‌صبرانه منتظر گرفتن انتقام از ایران هستند، از حالا جنگ روانی را علیه تیم ملی آغاز کرده‌اند. تصویر بازیکنان کره با مشت‌های گره کرده و سپس ورود به ایران با ماسک‌های مشکی شروع حرکتی است که اگر واکنش به موقع و مناسبی برایش انجام نشود، به ضرر تیم ملی تمام خواهد شد.

نکته مهم دیگری که مطرح است سمپاشی رسانه‌های کره‌ای قبل از بازی ایران و کره جنوبی است؛ شایعه‌های بی‌اساسی که به نحوه حضور ایران در این بازی اشاره می‌کنند. بهترین واکنش به این شایعه پراکنی‌ها و جنگ روانی، حضور هواداران در ورزشگاه آزادی و حمایت یکصدا و بی‌شائبه از تیم ملی است.

هواداران فهیم فوتبال ایران با در نظر گرفتن تمام حساسیت‌ها و با حفظ حریم روز تاسوعا و حرمت خون شهدای کربلا، می‌توانند بهترین روز فوتبال ایران را در مرحله انتخابی جام جهانی رقم بزنند.

رسانه‌های ایرانی هم باید هوشیار باشند و در جواب جنگ روانی کره‌ای‌ها، اقدام متقابل و به موقعی را انجام دهند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید