به دنبال مدال بازی‌های آسیایی 2018 هستم | اتاق خبر
کد خبر: 375054
تاریخ انتشار: 18 مهر 1395 - 08:25
ملی‌پوش شمشیربازی:
شمشیرباز ملی‌پوش تبریزی گفت: از همین امروز به دنبال مدال خوش‌رنگ بازی‌های آسیایی 2018 هستم.

شمشیربازی - فرزاد باهر ارسباران

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، فرزاد باهر ارسباران در خصوص آخرین وضعیت تیم ملی شمشیربازی اظهار کرد: اردوی آماده‌سازی ما برای مسابقات آسیایی زیر 23 سال ژاپن از پنجم مهر ماه در یزد آغاز شده بود و در حالی که تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته بودیم، این مسابقات لغو شد.

وی افزود: در ادامه، تمریناتمان را در شهر تهران پیگیری کردیم و این تمرینات تا روز گذشته ادامه داشت و از امروز نیز در تبریز تمریناتم را ادامه می‌دهم.

وی خاطرنشان کرد: تمرینات انفرادی خود را تا روز 24 مهر در تبریز انجام می‌دهم و سپس اردوی آماده‌سازی برای مسابقات جهانی سنگال را در تهران به همراه چهار شمشیرباز دیگر برپا خواهیم کرد.

باهر ارسباران در خصوص وضعیت جسمانی خود نیز خاطرنشان کرد: من با توجه به این‌که قرار بود عازم مسابقات ژاپن شوم، از آمادگی 100 درصد برخوردارم و امیدوارم همین روند را ادامه دهم و بتوانم در مسابقات جهانی سنگال بدرخشم و شروع خوبی برای بازی‌های آسیایی 2018 داشته باشم.

شمشیرباز آذربایجان‌شرقی تأکید کرد: کارم را از هم اکنون برای بازی‌های آسیایی 2018 جاکارتا شروع کرده‌ام و تمام سعی خود را انجام خواهم داد تا بتوانم مدال خوش‌رنگی در مسابقات 2018 به ارمغان بیاورم.

انتهای پیام/

کد: 94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید