زیر نظر تیری آنری مهاجم بزرگی می‌شوم | اتاق خبر
کد خبر: 375066
تاریخ انتشار: 18 مهر 1395 - 10:08
لوکاکو:
مهاجم تیم ملی فوتبال بلژیک با ابراز رضایت از کار کردن با تیری آنری اظهار کرد زیر نظر این مربی به مهاجم بزرگی تبدیل خواهد شد.

لوکاکو

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، تیم‌ ‌ملی فوتبال بلژیک شب گذشته (جمعه) موفق شد در دومین دیدار خود در انتخابی جام جهانی  ۲۰۱۸ روسیه با نتیجه‌ پرگل چهار بر صفر بوسنی و هرزگوین را شکست دهد. روملو لوکاکو در این دیدار توانست بازی خوبی به نمایش بگذارد و یک گل برای تیمش به ثمر برساند.  

تیری آنری که اسطوره تیم ملی فوتبال فرانسه و باشگاه آرسنال است، به عنوان کمک مربی  به کادر فنی تیم ملی بلژیک اضافه شده است. حضور او باعث هیجان بازیکنان تیم ملی بلژیک شده است.

لوکاکو در این‌باره اظهار کرد: آنری خیلی با من رک صحبت می کند. او خیلی به من آموزش می دهد تا بهتر شوم و فکر کنم حضور او در تیم ملی بلژیک خیلی برای ما مهم است. از کمک‌هایی که او به من می کند، خیلی خوشحالم. وقتی بد کار کنم، آنری به من می گوید و وقتی هم که کار خوبی انجام می دهم از من تعریف می‌کند. رابطه خیلی خوبی با او دارم و این به پیشرفت من کمک می کند. از وقتی آنری به تیم ما اضافه شده است، همه بازیکنان احساس خوبی دارند؛ خصوصا بازیکنانی که در خط حمله حضور دارند می توانند از حضور تیری آنری در کادر فنی بهترین استفاده را ببرند. 

این مهاجم در پایان اضافه کرد: آنری به عنوان بازیکن افتخارات بزرگی داشته و توانسته است خود را به عنوان بازیکن بزرگی نشان بدهد. وقتی چنین شخصی را در تیم دارید، تنها باید به او گوش بدهید. مطمئن هستم آینده فوتبال بلژیک روشن است. زوج آنری و روبرتو مارتینس (سرمربی بلژیک) خیلی موثر است و به پیشرفت فوتبال بلژیک کمک می کند.  

بلژیک از دو دیدار خود در انتخابی جام جهانی به دو برد دست یافته است. این تیم باید در سومین دیدار برابر جبل الطارق به میدان برود.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید