سه امتیاز هوشمندانه گرفتیم | اتاق خبر
کد خبر: 375073
تاریخ انتشار: 18 مهر 1395 - 11:09
حمید درخشان:
پیشکسوت فوتبال ایران با اشاره به پیروزی تیم ملی برابر ازبکستان گفت: هوشمندانه توانستیم این مسابقه را ببریم و سه امتیاز حساس را به دست آوریم.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از مهر، حمید درخشان با اشاره به پیروزی یک بر صفر تیم ملی فوتبال ایران برابر ازبکستان در مرحله نهایی سابقات انتخابی المپیک ۲۰۱۸ روسیه گفت: در مجموع عملکرد بازیکنان در این بازی خوب بود و سه امتیاز خوبی از این مسابقه حساس گرفتیم. به اعتقاد من این سه امتیاز توانست حاشیه امنیت خوبی برای تیم ملی در آستانه بازی حساس با کره جنوبی باشد.

وی با اشاره به عملکرد خوب ملی پوشان در این مسابقه افزود: ملی پوشان در مجموع در این مسابقه عملکرد قابل قبولی داشتند. ما زمان خوبی در این بازی به گل رسیدیم و در تمام خطوط نیز بازیکنان به خوبی راه های نفوذ را بسته بودند. هافبک های تدافعی ما هم اجازه بازیسازی به هافبک های ازبکستان ندادند و تیم ملی توانست با ارائه یک بازی هوشمندانه این مسابقه را با پیروزی پشت سر بگذارد.

پیشکسوت فوتبال ایران تصریح کرد: این سه امتیاز حساس و به موقع بود و در آستانه بازی حساس برابر کره جنوبی روحیه خوبی به ملی‌پوشان داد و حاشیه امنیت نیز ایجاد کرد.

وی در خصوص بازی برابر کره جنوبی نیز تصریح کرد: این بازی نیز از حساسیت های ویژه ای برخوردار است. کره‌ای ها در بیشتر ادوار جام جهانی حضور داشتند و این بار هم می‌خواهند مستقیم به جام جهانی صعود کنند اما به نظر می‌رسد که از جو ورزشگاه آزادی وحشت دارند. ملی پوشان باید برابر تیم کره خوب و هوشمندانه عمل کنند و اجازه خودنمایی را به آنها ندهند. ما باید هوشیار باشیم و بازی را کنترل کنیم.

درخشان در پایان افزود: اگر سه امتیاز بازی برابر کره را نیز بگیریم راه صعود به جام جهانی را هموار کردیم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید