نکونام: شاید کره‌ای‌ها ترسیده‌اند که مسخره شوند | اتاق خبر
کد خبر: 375260
تاریخ انتشار: 19 مهر 1395 - 05:13
با رعایت اصول در روز تاسوعا به میدان می‌رویم
مربی تیم ملی فوتبال ایران می گوید شاید دلیل ماسک زدن کره‌ای ها در فرودگاه ترس از مسخره شدنشان بوده باشد.

به‌ گزارش اتاق خبر، به نقل از ‌ایسنا، جواد نکونام، مربی تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران درباره مصاف این تیم برابر کره جنوبی، گفت‌: بازی ما و کره همیشه خاص بوده است. زمانی هم که من بازی می‌کردم جوسازی کره‌ای ها وجود داشت و طبیعی است که بخواهند این حرف‌ها را بزنند. ما سه بازی آخر را برابر این تیم برده‌ایم و امیدواریم بتوانیم بار دیگر برابر این تیم پیروز شویم.

وی در پاسخ به سوالی درباره تاکتیک گلزنی تیم‌ ‌ملی برابر کره، گفت‌: گلزنی معطوف به یک نفر نیست و یازده بازیکن ما تلاش می‌کنند تا در گلزنی مشارکت کنند.

نکونام در پاسخ به سوالی درباره ارزیابی‌اش از تیم کره، عنوان کرد: مطمئنا بازی سختی داریم،  ولی آنچه که برای ما مهم است پر شدن ورزشگاه آزادی است. خود کره‌ای‌ها چندین بار گفته‌اند که بازی در جو ورزشگاه آزادی سخت است. مطمئنا همه بازیکنان و مردم ما دوست داشتند روز تاسوعا عزاداری کنند، ولی این بازی در روز تاسوعا برگزار می‌شود و به همین دلیل با رعایت همه اصول پا به این میدان می گذاریم و ان‌شاء‌الله پیروز میدان باشیم.

مربی تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران در پایان و در پاسخ به سوالی درباره جوسازی کره‌ای‌ها و زدن ماسک به صورت از سوی بازیکنان این تیم در بدو ورود به ایران، بیان‌ کرد: خاطرتان باشد در آخرین بازی ما برای مقدماتی جام جهانی قبلی کره‌ای ها جو زیادی به راه انداختند و می گفتند کاری می‌کنیم که ازبکستان به جام جهانی برود و یا فلان بازیکن ایران خون گریه کند. این کارها قطعا بی جواب نمی ماند. شاید آنها از ترس شناخته شدن در فرودگاه به دلیل سه باخت پشت سر هم به ایران ماسک زده بودند تا مسخره نشوند. آنها کارهای زیادی کرده‌اند، ولی باخته‌اند. قطر از ازبکستان شش گل خورد و اگر یک گل دیگر هم می خورد کره حذف می‌شد. از این حرف‌ها همیشه بوده است. ما از این خوشحال هستیم که کره‌ای ها می‌ترسند برای بار چهارم به ما ببازند. ما با کمک هواداران و حفظ اصول در روز تاسوعا به دنبال یک برد شیرین هستیم، چرا که می‌خواهیم برای بار اول به صورت پیاپی به جام جهانی برویم و مطمئنم کسی در ایران نیست که خواهان این مساله نباشد.

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید