بارسلونا پیشنهاد 50 میلیونی تیم چینی را رد کرد | اتاق خبر
کد خبر: 375277
تاریخ انتشار: 19 مهر 1395 - 08:59
توران:
هافبک بارسلونا اعلام کرد که پیشنهاد 50 میلیونی تیم چینی که خواهانش بود توسط باشگاهش رد شد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، آردا توران درباره پیشنهاد یک تیم چینی به او و تیم ملی ترکیه صحبت کرد. هافبک بارسلونا درمورد این پیشنهاد گفت: باشگاه چینی برای جذب من حاضر بود 50 میلیون یورو بپردازد اما بارسلونا این پیشنهاد را نپذیرفت. برای باشگاه کاتالانی من یک مهره برای آینده محسوب می شوم و آن ها تنها برای 6 ماه با من قرارداد امضا نکردند.
توران به علت برخی مشکلات به تیم ملی ترکیه دعوت نمی شود. او در این رابطه اظهار کرد: می‌گویند مطابق انتظار ظاهر نمی‌شوم اما من نمی‌توانم این موضوع را بپذیرم. همیشه با تمام توانم برای تیم ملی بازی کرده‌ام . ترکیه و تیم ملی را دوست دارم. تنها کاری که می‌توانم انجام دهم این است که به تلاش خود ادامه دهم تا آماده باشم و اگر مرا دعوت کردند به تیم ملی بازگردم.
 هافبک ترکیه‌ای هرگونه تقاضا برای افزایش دستمزد را رد کرد و افزود: در طول دوران ورزشی‌ام پول زیادی کسب کرده‌ام چرا باید تقاضای افزایش دستمزد داشته باشم. این موضوع به سرمربی تیم مربوط می شود.  10 سال کاپیتان تیم ملی بودم فکر می‌کنم شایسته این هستم که برای یک بازی به من اعتماد کند. متاسفانه مردم مرا در دیدار برابر کرواسی و اسپانیا در یورو 2016 هو کردند باید این موضوع را بپذیرم.
انتهای پیام/

کد:94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید