پیشنهاد یوونتوس را رد کردم | اتاق خبر
کد خبر: 375476
تاریخ انتشار: 20 مهر 1395 - 22:02
مارادونا:
دیگو مارادونا از تلاش یوونتوس برای به خدمت گرفتن او در زمان بازیگری اش خبر داد.

دیگو مارادونا

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، یکی از عجیب ترین نقل و انتقالات چند سال اخیر در فوتبال ایتالیا، پیوستن گونسالو ایگواین آقای گل فصل قبل از ناپولی به یوونتوس بود که رکورد نقل و انتقالات در فوتبال ایتالیا را به خود اختصاص داد. دیگو مارادونا اسطوره سابق ناپولی یکی از افرادی بود که از این انتقال ناراحت شد و از اینکه بازیکن سابق این تیم، راهی تیم رقیب شده است ابراز ناراحتی کرد.

دیگو مارادونا درباره پیوستن گونسالو ایگواین به ناپولی گفت: به عنوان یک هوادار ناپولی خیلی ناراحت شدم که بازیکن مهم ما به تیم رقیب یعنی یوونتوس رفت ولی نباید در این مسئله بازیکن را مقصر دانست. مقصر مدیربرنامه ها و تاجرانی هستند که هنوز در فوتبال حکومت می کنند و هر کاری بخواهند می کنند و هواداران را در نظر نمی گیرند. فیفا همچون مسائل دیگر در این مسئله نیز خواب است و چیزی را نمی بیند. 

او در ادامه گفت: برای من نیز همین اتفاق رخ داد و آنیلی مالک سابق یوونتوس و شرکت فیات به سراغ من آمد و با زبان شیرین و پیشنهاد بسیار سنگین سعی در این داشت تا من را به یوونتوس ببرد. او مبلغ قرارداد را نیز روی چک نوشت و گفت "میتوانی بروی و این را خرج کنی" ولی من گفتم که بازیکن ناپولی هستم و این کار را انجام نخواهم داد. چون خودم را یک هوادار ناپولی می دانم و دوست ندارم آنها را ناراحت کنم. متاسفانه امروزه تاجران و مالکان و مدیربرنامه ها روی فوتبال تمرکز کرده‌اند و بدون در نظر گرفتن خیلی از مسائل هر اقدامی که بخواهند انجام می دهند و کسی جلودار آنها نیست.

انتهای پیام/

کد: 94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید