برنامه‌ای برای ترک اتلتیکو ندارم | اتاق خبر
کد خبر: 375560
تاریخ انتشار: 22 مهر 1395 - 08:44
گریزمان:
مهاجم اتلتیکو مادرید قصد جدایی از باشگاهش را ندارد.

آنتوان گریزمان

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، آنتوان گریزمان پس از دیدار فرانسه و هلند در انتخابی جام جهانی درباره حضورش در پاری سن ژرمن به فرانس ۳ گفت: نمی‌دانم در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد، اما اکنون برای پیوستن به پاری سن ژرمن برنامه‌ای ندارم. شاید یک روز این جا را ترک کنم، ولی اکنون اتلتیکو مادرید تیم من است. تمرکزم روی این است که در این تیم خوب کار کنم و دوست دارم با اتلتیکو عناوین مهمی را کسب کنم.

مهاجم فرانسوی که در هفت بازی در لالیگا ۶ گل به ثمر رسانده است در ادامه اظهار کرد: می‌دانم که به من علاقه‌مند هستند. پاری سن ژرمن باشگاه بزرگی است و می‌خواهد بزرگتر شود، اما به مدیر برنامه‌ام گفتم نمی‌خواهم هیچ پیشنهادی را بشنوم.

گریزمان افزود: از بودن در اسپانیا خشنودم و می‌توانم خیلی چیزها از دیگو سیمئونه یاد بگیرم. تنها زمانی که او برود به رفتن از اتلتیکو فکر خواهم کرد.

مهاجم فرانسوی در مورد سه امتیاز کسب شده در دیدار دیشب(دوشنبه) که با گلزنی پل پوگبا به دست آمد، گفت:‌ خواهان سه امتیاز بازی بودیم. در نیمه نخست خوب کار کردیم. بعد تلاش کردیم خوب دفاع کنیم. برای پوگبا خوشحالم. برابر هلند بازی خیلی خوبی را به نمایش گذاشت. امیدوارم روزنامه‌ها از او حمایت کنند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید