حضور روحانی در میان عزاداران حسینی | اتاق خبر
کد خبر: 375616
تاریخ انتشار: 21 مهر 1395 - 18:50
-رییس جمهور همزمان با عاشورای حسینی به قبله تهران سفر کرد و ضمن زیارت حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) در جمع عزاداران شهرری حاضر شد.

به گزارش اتاق خبر به نقل از مهر، مراسم عزاداری سید و سالار شهیدان در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) یک میهمان ویژه داشت و رییس جمهور در روز عاشورا در جمع عزاداران حسینی در شهرری حاضر شد.

حجت الاسلام حسن روحانی صبح چهارشنبه و همزمان با عاشورای حسینی به همراه جمعی از مسئولان دولتی به شهرستان ری سفر کرد تا در مراسم عزاداری و سوگواری حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) شرکت کند.

رییس جمهور در بدو ورود به شهرستان ری مورد استقبال آیت الله محمدی ری شهری تولیت آستان مقدس حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع)، سید حسین هاشمی استاندار تهران و هدایت الله جمالی پور معاون استاندار و فرماندار ویژه ری قرار گرفت.

روحانی پس از ورود به قبله تهران به زیارت حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) رفت و سپس در جمع عزاداران حسینی در شهرری حاضر شد و در روز عاشورا به عزاداری پرداخت.

مردم استان تهران از نقاط دور و نزدیک در روز عاشورا خود را به قبله تهران رسانده بودند و به همراه رییس جمهور در مراسم عزاداری و سوگواری سید و سالار شهیدان شرکت کردند.

محمد نهاوندیان رییس دفتر رییس جمهور نیز روحانی را در جمع عزاداران حسینی در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) همراهی می کرد.

94105

نظرات
ADS
ADS
پربازدید