عبدالله ویسی: هر تیمی خوش‌شانس‌تر باشد برنده داربی خواهد بود | اتاق خبر
کد خبر: 375768
تاریخ انتشار: 24 مهر 1395 - 08:18
امیدوارم حاج‌صفی مهره ثابت تیم ملی در جام جهانی باشد
سرمربی سپاهان معتقد است که ذوب آهن با تمام وجود بازی خواهد کرد تا شایستگی‌هایش را نشان دهد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، عبدالله ویسی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل ذوب آهن اظهار کرد: این داربی نیز مثل همه داربی‌های دنیاست و بازی حساس و مهمی برای ما خواهد بود. ما می‌خواهیم شایستگی‌های خودمان را نشان دهیم. ضمن اینکه امیدوارم تماشاگران بازی خوبی را ببینند و این سپاهان باشد که سه امتیاز حساس را کسب کند.

وی درباره تغییرات مدیرعامل باشگاه سپاهان نیز گفت: ضمن تقدیر از باقریان باید بگویم در همه جای دنیا این تغییرات مرسوم است و من نیز طبق قراردادی که با باشگاه سپاهان دارم، تا زمانی که برنامه‌هایی که به سبحانی ارائه داده‌ام و آن‌ها بخواهند اجرا شود، در خدمت باشگاه خواهم بود. طاهری نیز فرد لایقی است و امیدوارم سپاهان روزهای خوبی را داشته باشد.

ویسی در پاسخ به سوالی درخصوص تغییر سرمربی ذوب آهن ادامه داد: همان گونه که تغییر مدیرعامل ما برای ذوب آهن مهم نیست، برای ما نیز تغییرات سرمربی ذوب آهن اهمیتی ندارد. معتقدم که ذوب آهن با تمام وجود بازی خواهد کرد تا شایستگی‌های خودش را نشان دهد اما هر تیمی که خوش‌شانس‌تر باشد می‌تواند برنده داربی شود.

ویسی درخصوص تیم ملی نیز گفت: درست است که تعطیلاتی را داشتیم اما در این مدت ما تمرین کردیم، بازی‌های دوستانه‌ای انجام دادیم و خوبی این تعطیلات 6 امتیازی بود که تیم ملی کسب کرد و امیدوارم در ادامه موفقیت‌های تیم ملی تکرار شود.

سرمربی سپاهان درباره عملکرد حاج صفی در تیم ملی نیز گفت: احسان بازیکن فوق‌العاده‌ای است که از همین جا به این بازیکن تبریک می‌گویم و امیدوارم در جام جهانی مهره ثابت تیم ملی باشد.

وی اضافه کرد: انسان شایسته برای کاری بهانه نمی‌آورد و فوتبالیست لایق هر کجا که باشد بازی خوبی انجام خواهد داد. احسان را در هر پستی بگذارید می‌تواند بازی کند.

ویسی درباره وضعیت علی‌احمدی نیز گفت: صحبتی با این بازیکن داشتیم و قرار شد جزو تیم باشد اما خودش مدتی رفت و دوباره آمد. وقتی که آمد به او پیغام دادیم که با باقریان صحبت کند اما این بازیکن نرفت و آخر هم خودمان نفهمیدیم که چه شد.

سرمربی سپاهان درخصوص جام حذفی و استفاده از بازیکنان جوان تصریح کرد: بازیکنان جوان خوبی داریم که در جام حذفی لیاقت‌های خود را نشان داده‌اند. مطمئنا در ادامه لیگ نیز از این بازیکنان استفاده خواهیم کرد تا در نهایت آینده خوبی برای تیم‌مان رقم بزنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: همیشه بازی‌های سپاهان و ذوب آهن خوب از آب درآمده و سوای نتیجه، امیدوارم تماشاگران از کیفیت بازی لذت ببرند. در بازی فردا هر تیمی برنده باشد مطمئنا عده‌ای ناراحت خواهند شد اما امیدوارم هر دو تیم بازی خوبی را انجام دهند.

 انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید