همدان میزبان لیگ برتر وزنه‌برداری کشور شد | اتاق خبر
کد خبر: 376099
تاریخ انتشار: 26 مهر 1395 - 22:25
پایگاه شهید نوژه همدان میزبان هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر وزنه‌برداری باشگاه‌های کشور شد.

 به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، دبیر هیئت وزنه‌برداری نیروی هوایی کشور در این‌باره گفت: تیم‌های شرکت‌کننده در این رقابت‌ها قرار است 30 مهرماه جاری وارد پایگاه شهید نوژه شوند و رقابت‌ها یکم و دوم آبان‌ماه برگزار می‌شود.

ناصر کیانی افزود: 6 تیم ذوب آهن اصفهان، مناطق نفت‌خیز جنوب خوزستان، شرکت ملی حفاری اهواز، نیروی زمینی ارتش، عقاب نیروی هوایی همدان و رعد پدافند در این رقابت‌ها شرکت دارند.

وی اضافه کرد: سالن وزنه‌برداری شهید نوژه برای برگزاری این دوره از رقابت‌ها تدارک دیده شده است ضمن اینکه امکانات مناسب برای اسکان و تغذیه تیم‌های شرکت‌کننده را مهیا کرده‌ایم.

کیانی با بیان اینکه پایگاه شهید نوژه در دوره‌های گذشته لیگ برتر و اردوی تیم ملی وزنه‌برداری کشورمان با حمایت‌های صورت گرفته از سوی امیر سرتیپ دوم خلبان افسری فرمانده پایگاه همواره میزبانی شایسته‌ای داشته است، گفت: این پایگاه قطب وزنه‌برداری نیروی هوایی کشور است.

وی یادآور شد: در رقابت‌های لیگ برتر وزنه‌برداری کشور وزنه‌برداران المپیکی حضور دارند که به جذابیت این دوره از رقابت‌ها خواهد افزود.

ذوب آهن اصفهان با کسب 602 امتیاز صدرنشین این رقابت‌ها است. تیم‌های شرکت ملی حفاری اهواز با 578 امتیاز و مناطق نفت‌خیز جنوب خوزستان با 572 امتیاز در رده‌های دوم و سوم قرار دارند.

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید