مشکل بهداد سلیمی و سجاد انوشیروانی حل شد | اتاق خبر
کد خبر: 376520
تاریخ انتشار: 28 مهر 1395 - 16:46
با سفر علی مرادی به مالزی؛
رییس فدراسیون وزنه برداری ایران بعد از حضور در نشست هیات رییسه فدراسیون جهانی در مالزی از حل مشکل سرمربی و ملی‌پوش کشورمان خبر داد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری مهر، با حضور علی مرادی در جلسه هیات رییسه فدراسیون جهانی به جهت پی گیری و حل موضوع مربوط به عذرخواهی رسمی بهداد سلیمی و سجاد انوشیروانی بابت اتفاقاتی که در رقابت دسته فوق سنگین المپیک ۲۰۱۶ ریو رخ داد، این موضوع بدون نیاز به حضور و اعزام سرمربی و ملی پوش کشورمان در مالزی حل شد.

برهمین اساس و با توجه به رایزنی های انجام شده دیگردغدغه ای از بابت تعلیق و یکسری جرایم احتمالی در این باب وزنه برداری ایران را تهدید نخواهد کرد.

علی مرادی بعد از جلسه هیأت رییسه فدراسیون جهانی در مالزی با توجه به حل معضل بوجود آمده بواسطه دیپلماسی مطلوب گفت: توضیحاتی جامعی در این جلسه ارائه دادیم. بی‌شک توانایی دیپلماسی ورزشی فدراسیون وزنه برداری ایران در جهان به چشم آمد و کاملا این موضوع در جلسه هیات رییسه احساس شد. در نهایت نیز اعضاء هیات رییسه  از این مسئله خوشحال شدند و همه پذیرفتند مشکلی وجود نداشته است.

رییس فدراسیون وزنه برداری خاطرنشان کرد: ایران در سطح وزنه برداری جهان از تمام جهات، خصوصا در بخش دیپلماسی ورزشی از جایگاه بسیار بالایی برخودار است. به همین دلیل با رایزنی و دیپلماسی گفتگو این دغدغه نیز برطرف شد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید