مشکل تامین آب شرب در برخی روستاهای ساری | اتاق خبر
کد خبر: 376622
تاریخ انتشار: 29 مهر 1395 - 03:16
فرماندار ساری گفت: برخی روستای‌های مرکز استان در بخش آب شرب با مشکل مواجه هستند.

اتاق خبر: احمد حسین‌زادگان در مراسم تودیع و معارفه بخشدار چهاردانگه در سالن همایش فنی‌حرفه‌ای این بخش اظهار کرد: امسال اعتباری مناسبی در بخش تامین آب شرب اختصاص یافته و امیدواریم بتوانیم بخشی از مشکلات آب شرب شهرستان ساری را برطرف کنیم.

حسین‌زادگان  با بیان اینکه پروژه کویر تا کرانه با حضور تعدادی از فرمانداران مازندران و سمنان برای استفاده از ظرفیت های گردشگری این دو استان و دستیابی به توسعه اقتصادی برگزار شده است، تصریح کرد: دو استان ظرفیت‌های خوبی در حوزه میراث فرهنگی و صنعت گردشگری دارند و می‌توانیم در  قالب این پروژه در حوزه بازرگانی، اقتصادی و جذب سرمایه گذار وارد شویم.

وی با اشاره به اینکه عملیات گازرسانی در منطقه چهاردانگه شهر کیاسر آغاز شده است و هم‌اکنون عملیات لوله‌گذاری در شهر کیاسر در حال انجام است، افزود: به زودی عملیات گازرسانی در روستاهای منطقه نیز آغاز می‌شود.

فرماندار شهرستان ساری با بیان اینکه در 1400 هکتار از اراضی شیبدار بخش چهاردانگه درختان سیاه ریشه کشت شده است، افزود: دولت در بخش کارآفرینی و توسعه بخش کشاورزی و گردشگری در مرکز استان برای اشتغال جوانان تسهیلات پرداخت می‌کند تا زمینه اشتغال جوانان فراهم شود.

وی اظهار کرد: بخش چهاردانگه از ظرفیت بالایی در حوزه گردشگری و کشاورزی برخوردار بوده و باید برای توسعه فعالیت‌های مربوط در این بخش راهکارهای لازم را ارائه کرد. رویکرد نظام مبتنی بر محرومیت‌زدایی و ریشه‌کن کردن فقر در جامعه است. همه مسئولان باید در راستای کاهش و ریشه کن کردن فقر در جامعه مشارکت کنند.

در پایان این مراسم از اسماعیل امینی بخشدار سابق چهاردانگه تقدیر شد و سید محمد حسین سلطانی کنتایی به عنوان بخشدار جدید این بخش معرفی  شد.

منبع:ایسنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید