مقابل صنعت نفت به دنبال پیروزی هستیم | اتاق خبر
کد خبر: 377398
تاریخ انتشار: 3 آبان 1395 - 12:58
خوردبین:
سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید این تیم در مقابل صنعت نفت برای سه امتیاز به میدان می‌رود.

محمود خوردبین

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، محمود خوردبین درباره اتفاقات دیدار پرسپولیس و استقلال خوزستان و آسیب‌دیدگی تعداد قابل توجهی از تماشاگران حاضر در ورزشگاه اظهار کرد: در جلسه هماهنگی قبل از انجام این بازی گوشزد کردم که نظارت بیشتری بر ورزشگاه وجود داشته باشد اما کسی به حرف‌های من گوش نداد. صحبت‌های سرمربی استقلال خوزستان هم شرایط را بدتر کرد. اظهارات او مبنی بر اینکه کل ایران برای قهرمانی پرسپولیس بسیج شده‌اند، اشتباه بود.

او با اشاره به عملکرد این تیم نیز گفت: در نیمه نخست شرایط خوبی نداشتیم اما در نیمه دوم بازی در دست ما بود و می‌توانستیم به پیروزی برسیم اما از موقعیت‌هایمان استفاده نکردیم.

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سوال که چرا مسئولان استقلال اهواز عنوان می‌کنند که محمد فنایی ناظر این بازی به خاطر تذکراتش موجب تشنج بر روی سکوهای ورزشگاه شد، خاطرنشان کرد: کار فنایی تذکر دادن است و اتفاقات داخل ورزشگاه ارتباطی به او ندارد. پیش از بازی درخواست کرده بودیم که ما را از فرودگاه تا ورزشگاه اسکورت کنند اما این اتفاق نیفتاد.

خوردبین درباره دیدار با نفت آبادان نیز گفت: نفت تیم خوبی است و امتیازات خوبی را کسب کرده است اما ما مقابل این تیم احتیاج به پیروزی داریم و برای سه امتیاز به میدان می‌رویم.

او درباره تعطیلی مسابقه‌های لیگ برتر پس از هفته دهم گفت: این تعطیلی‌ها فقط به بازیکنان ضربه می‌زند و بدن آن‌ها استقامت خود را از دست می‌دهد و به راحتی مصدوم می‌شوند.

سرپرست تیم پرسپولیس درباره برگزاری اردو در تعطیلات لیگ برتر یادآور شد: هنوز اردوی‌ ما در تعطیلات قطعی نشده اما پیگیر برگزاری آن هستیم. بخشی از بازیکنان‌مان در اردوی تیم ملی هستند و سایر بازیکنان هم باید چنین اردویی را تجربه کنند.

خوردبین درباره تقویت پرسپولیس در نیم فصل دوم و حضور رضاییان در زمین مسابقه مقابل استقلال خوزستان اظهار کرد: اگر مربی تیم صلاح بداند تیم را تقویت می‌کنیم. خوشبختانه رضاییان  مقابل استقلال خوزستان بازی کرد و از این موضوع خوشحالم.

او در پایان درباره شکایت گابریل بازیکن برزیلی سابق پرسپولیس از این تیم گفت: معاونان حقوقی و مسئولان باشگاه پیگیر این موضوع هستند تا مشکلی پیش نیاید و این موضوع را به زودی حل خواهیم کرد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید