پیروانی: بازی با عربستان شروع شده است | اتاق خبر
کد خبر: 377725
تاریخ انتشار: 5 آبان 1395 - 02:15
همیشه در ورزشگاه «یا حسین» می گوییم
سرمربی تیم ملی فوتبال جوانان معتقد است از الان سوت شروع بازی با عربستان نواخته شده است.

امیر حسین پیروانی

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، امیرحسین پیروانی درباره صعود تیم‌ ‌ملی جوانان به جام جهانی زیر ۲۰ سال ۲۰۱۷ کره‌جنوبی و حضور در مرحله نیمه نهایی مسابقات قهرمانی فوتبال آسیا، اظهار کرد: ما امسال کارمان را با سختی شروع کردیم، ولی خودمان را به مسابقات رساندیم. همه بازی‌ها برای ما سخت بود، در بازی نخست مقابل قطر ۱۰ نفره شدیم و در بازی بعد هم مقابل ژاپن بازی سختی داشتیم. در سومین بازی تیم‌ ‌ملی یمن را شکست دادیم که دو سال قبل ایران را دو بر صفر شکست داده بود. از گروه ما دو تیم به جام جهانی صعود کردند که نشان دهنده قدرتمند بودن تیم‌های این گروه بود.

او ‌اضافه کرد: ازبکستان در طی ۱۰ سال گذشته همواره در جام جهانی حاضر بوده و قبلا با این تیم دیدار دوستانه‌ای را انجام داده بودیم و می‌دانستیم آنها در ضربات ایستگاهی دچار مشکل می‌شوند. پس از به ثمر رساندن گل دوم در اواسط نیمه دوم بازی را اداره کردیم و ازبک‌ها هم از تب و تاب افتادند. این بازی برای ما تمام شده و به جام جهانی صعود کرده‌ایم. از الان به فکر برنامه دوم‌مان هستیم و به دیدار با عربستان فکر می‌کنیم.

سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال جوانان با اشاره به دیدار تیمش با عربستان گفت‌: از الان سوت شروع بازی مقابل عربستان نواخته شده و با همکارانمان در اتاق آنالیز حضور داریم. عربستان بیشترین تماشاگر را در این مسابقات دارد، ولی می‌خواهیم به قهرمانی این مسابقات دست پیدا کنیم.

پیروانی درباره ذهنیت بد ایرانی‌ها از بحرین و عربستان و کارشکنی احتمالی آنها، خاطرنشان کرد: ما همه این مسائل را می‌دانیم، ولی نمی‌خواهیم بازیکنان وارد این مسائل شوند. تا جایی که می‌دانم از عربستان تا بحرین پلی زده شده و هواداران عربستان به راحتی می‌توانند به این کشور تردد کنند. شاید جو بازی برای ما مشکل ساز شود، اما به آن توجهی نمی‌کنیم.

سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال جوانان درباره فریاد "یا حسین" بازیکنان در ورزشگاه خلیفه منامه، گفت‌: ما همیشه "یا حسین" می‌گوییم. "یا حسین" در قلب ما است. حتی بعد از بازی می‌خواستیم پرچم "یا حسین"را در ورزشگاه به اهتزاز در آوریم که مسئولان AFC این اجازه را ندادند. "یا حسین" در قلب و زبان ما است.

او درباره حضور تیم‌ ‌ملی جوانان در تورنمنت چهارجانبه کره جنوبی با حضور تیم‌های ایران، کره‌جنوبی، انگلیس و نیجریه، گفت‌: ما اواخر آبان تورنمنتی را در کره خواهیم داشت که با تیم‌های اروپایی و آفریقایی مسابقه می‌دهیم. حدود یک هفته‌ بعد از این مسابقات به کره جنوبی می رویم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید