در سپاهان به جای بازیکن ۷۰۰ میلیونی بازیکن ۳۰ میلیونی بازی می‌کند | اتاق خبر
کد خبر: 377941
تاریخ انتشار: 6 آبان 1395 - 02:57
ویسی:
سرمربی تیم فوتبال سپاهان می گوید سه امتیاز دیدار فردا برای هر دو تیم حائز اهمیت است.

به‌ گزارش اتاق خبر، به نقل از ‌ایسنا، عبدالله ویسی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر سایپا ، اظهار کرد: فردا (پنجشنبه) بازی حساسی را پیش‌رو داریم. با توجه به این که یک امتیاز در جدول رده‌بندی جایگاه تیم‌ها را جا به جا می‌کند. مطمئنا این سه امتیاز برای  هر دو تیم  حائز اهمیت است.

وی افزود: فردا با بازی که هفته‌ گذشته انجام داده‌ایم قصد داریم سه امتیاز دیگر به اندوخته‌های خودمان اضافه کنیم.

ویسی در باره  تغییر مدیرعامل باشگاه سپاهان هم گفت‌: در همه جای دنیا مربیان، بازیکنان و حتی مدیران تغییر می‌کنند. تغییر مدیرعامل باشگاه هم به کادرفنی ارتباطی ندارد. ما از آقای باقریان تشکر می‌کنیم و برای آقای طاهری نیز آرزوی موفقیت داریم.

ویسی درباره تغییرات مدیریتی در باشگاه سپاهان و تاثیر آن بر روی این تیم گفت: همه جای دنیا بازیکنی می‌آید و می‌رود. مدیران هم به همین شکل هستند و تغییرات همیشه وجود دارد اما ما باید تمرکزمان را روی تیم خودمان بگذاریم و به حاشیه نرویم. تمرکز من روی تیم خودمان است.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان درباره رابطه نه چندان خوب هواداران سپاهان با مربیان سابق این تیم گفت: مربیان زیادی به سپاهان آمده‌اند و رفته‌اند اما در حال حاضر یک نفر که ادعای سپاهانی بودن می‌کند هدایت این تیم را بر عهده دارد. من و دستیارانم سپاهانی هستیم و از هواداران تیمم می‌خواهم ما را حمایت کنند. ما برای موفقیت سپاهان تلاش می‌کنیم. تیم جوان شده و نیاز به حمایت دارد. بازیکن ۷۰۰ میلیون گذشته از تیم رفته و به جای او یک بازیکن ۳۰ میلیونی بازی می‌کند.

او در پایان درباره مصدومان و محرومان تیمش گفت: جلال‌الدین علی‌محمدی را به دلیل مصدومیت در این دیدار نخواهیم داشت.

سپاهان و سایپا در چارچوب هفته دهم لیگ برتر فردا در ورزشگاه دستگردی به مصاف هم می‌روند.

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید