تاج: هیچ صحبتی با عابدینی نداشتم | اتاق خبر
کد خبر: 378234
تاریخ انتشار: 8 آبان 1395 - 05:18
کدام عقل سلیم به کی‌روش اولتیماتوم می‌دهد؟
ریس فدراسیون فوتبال با تاکید بر حفظ آرامش فوتبال ملی اظهار کرد که کارلوس کی روش از حمایت کامل مجموعه فدراسیون برخوردار است.

سرمربی تیم ملی فوتبال

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، مهدی تاج درباره اختلافات به وجود آمده میان سرمربی تیم ملی فوتبال و امیر عابدینی اظهار کرد: در همین ابتدا باید بر حفظ آرامش فوتبال به ویژه فوتبال ملی تاکید کنم. به عنوان رییس فدراسیون فوتبال از همه ارکان فوتبال به صورت جدی می خواهم که برای حفظ اتحاد و این آرامش به فوتبال کمک کنند. ضمن اینکه مسوولان و دستگاههای نظارتی هم بر حفظ آرامش تاکید دارند. خوشبختانه با نتایج کسب شده در تیم‌های ملی هم حال فوتبال خوب است و نمی‌توان این دستاورد را که متعلق به همه کشور است نادیده گرفت.

وی افزود: پیشانی فوتبال ایران تیم ملی است و همه می بینید که تیم ملی هم به لطف زحمت کادر فنی، بازیکنان و به ویژه کارلوس کی‌روش شرایط بسیار خوبی دارد. همانطور که دیروز سرمربی تیم ملی گفت، چین و قطر مجبور شدند بعد از چند بازی سرمربی خود را تغییر بدهند و با هزینه بسیار گزاف که شاید چند برابر بودجه سالانه فدراسیون فوتبال ماست، مربیان دیگری را جذب کنند اما خوشبختانه با تلاش و عرقی که کی‌روش، کادر فنی و بازیکنان نسبت به تیم ملی ایران دارند، ما وضعیت بسیار بهتری نسبت به رقبا داریم.

تاج در پاسخ به این سوال که عابدینی در مصاحبه روز گذشته‌اش با رادیو عنوان کرد در جلسه شما با کی‌روش، فدراسیون به او اعلام کرده باید بعد از بازی با سوریه تکلیف خود را روشن کند تا فدراسیون فرصت لازم را داشته باشد هم به صحبت پرداخت و گفت: به عنوان رییس فدراسیون فوتبال، جوابم درباره این حرف کاملا روشن است. چطور می شود برای سرمربی تیمی که در بهترین شرایط است، به دنبال تعیین تکلیف باشیم؟ کدام عقل سلیم و منطقی این را می پذیرد؟ در این جلسه به هیچ عنوان در خصوص موضوعاتی مانند اولتیماتوم بعد یا قبل از بازی با سوریه بحث نشد و من هم بعد از جلسه، نه با آقای عابدینی و نه با هیچ یک از اعضای هیات رییسه صحبت یا جلسه ای درباره جلسه‌ام با کی‌روش نداشتم.

تاج افزود: باید بپذیریم فوتبال ما از امکانات حرفه ای برخوردار نیست. فدراسیون فوتبال در ماه‌های اخیر تمام تلاش خود را برای رفع این کمبودها انجام داده و کی‌روش هم در مصاحبه هایش به این موضوع اذعان داشته اما نمی شود این را کتمان کرد که با مشکلاتی در بحث زمین تمرین و دیگر کمبودها روبه رو هستیم. ضمن اینکه کی‌روش این امکانات را برای فوتبال ما می خواهد و بعد از او هم این امکانات برای فوتبال ما خواهد ماند. تنها من به عنوان رییس فدراسیون مسئولیت مستقیم درباره سرمربی تیم ملی دارم.

تاج با رد این صحبت که تیم ملی فقط چهار دست لباس دارد نیز اظهار کرد: این موضوع صحت ندارد و همانطور که عرض کردم فدراسیون فوتبال تمام تلاشش را برای تجهیز تیم ملی به کار بسته است و ما هم برای تیم ملی کم نخواهیم گذاشت. در هر بازی یکدست لباس تحویل خود بازیکنان دادیم اما تحویل بیش از یکدست عملی نیست چون کیفیت این لباس‌ها بالاست و تهیه این لباس‌ها در زمان کوتاه، مشکلاتی به لحاظ زمانی دارد.  برای هر بازی سه دست لباس داریم که اگر در طول بازی اتفاقی افتاد، آن را در اختیار داشته باشیم. قول کمکی که دولت به ما داده بود، در خصوص  کمک به تیم ملی است چراکه ما پول تیم‌های پایه را دادیم ولی در تیم بزرگسالان برخی تعهدها را نتوانستیم انجام دهیم و برای رفع این نیاز، به کمک جدی و فوری دولت داریم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید