پیشنهاد یوونتوس را رد کردم | اتاق خبر
کد خبر: 378430
تاریخ انتشار: 9 آبان 1395 - 15:10
دروسی:
هافبک باسابقه رم اظهار کرد پیشنهاد چشمگیر یوونتوس را رد کرده است تا در رم بماند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، دنیله دروسی فاش کرد پیشنهاد چشمگیر یوونتوس را رد کرده است تا فوتبالش را در پایتخت ایتالیا ادامه بدهد. قرارداد این بازیکن در پایان فصل به پایان می رسد و هنوز مذاکرات زیادی بین او و سران رم باقی مانده است. در همین رابطه سران یووه برای جذب این بازیکن اقدام کردند که با پاسخ منفی دروسی روبرو شده است.

یوونتوسی‌ها امیدوار بودند شرایط آندرا پیرلو دوباره تکرار شود و همانطور که میلان این بازیکن را آزاد اعلام کرد و در ادامه به یوونتوس پیوست، دروسی نیز راه پیرلو را در پیش بگیرد ولی این اتفاق رخ نداد تا هافبک باسابقه رمی ها فوتبالش را در رم ادامه بدهد.

گاتزتا دلو اسپورت همچنین خبر داده است که هم‌تیمی‌های این بازیکن در تیم ملی فوتبال ایتالیا یعنی جانلوییجی بوفون و لئوناردو بونوچی نیز تلاش زیادی کردند تا دروسی در پایان فصل به یوونتوس بپیوندد.  جواب دروسی به پیشنهاد یوونتوسی ها یک «نه» قاطع بود. او با اعلام اینکه حاضر است دریافتی سالیانه خود را در رم کاهش بدهد، ابراز امیدواری کرد در پایان فصل قرارداد خود را با این تیم تمدید کند.  

همچنین چندین تیم آمریکایی نیز برای جذب این بازیکن آمادگی خود را اعلام کردند. ممکن است در صورتی که مذاکرت دروسی برای تمدید قرارداد با رم به سرانجام نرسد، دروسی را فصل آینده در MLS ببینیم.

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید