با این مدال، سهمیه بازی‌های المپیک ورزش‌های رزمی را به دست آوردم | اتاق خبر
کد خبر: 378439
تاریخ انتشار: 9 آبان 1395 - 16:29
قهرمان جهان کاراته:
سجاد گنج‌زاده پس از کسب مدال جهانی کاراته گفت: با این مدال سهمیه بازی‌های المپیک ورزش‌های رزمی و بازی‌های جهانی را رزمی را کسب کردم.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، قهرمان جهان کاراته بعد از کسب مدال جهانی کاراته در وزن 84+ کیلوگرم بیان کرد: تا رقابت‌های المپیک 4 سال باقی مانده است و من به این رقابت‌ها فکر نمی‌کنم چرا که تا المپیک رقابت‌های بسیاری را در پیش دارم. سال آینده المپیک کشورهای اسلامی برگزار می‌شود و بعد از آن بازی‌های جهانی رزمی و المپیک ورزش‌های رزمی در پیش است که من با کسب این مدال طلا سهمیه حضور در این رقابت‌ها را به دست آوردم.

گنج‌زاده در ادامه گفت: امیدوارم شرایط به گونه‌ای پیش رود که تیم ایران همیشه پرقدرت و خوب باشد و همه از ایران نام ببرند. تیم ایران تیم خوب و قدرتمندی است، نه یک بازیکن بلکه تمام بازیکنان آن قوی و قدرتمند هستند.

قهرمان سنگین‌وزن کاراته درباره بازی فینال خود گفت: زمانی که بازی به تساوی کشیده شد، فکر نمی‌کردم طلا بگیرم بلکه مطمئن بودم طلا از آن من خواهد شد چرا که من از حریف خود بهتر بودم و روی تاتامی نیز این را نشان دادم. زمانی که کار به پرچم داوران کشیده شد، 5-صفر برنده شدم. مطمئن باشید اگر فکر می‌کردم داوران به سود حریف پرچم می‌زدند مطمئن باشید تلاش خود را می‌کردم تا امتیاز بگیرم اما زمانی که بازی مساوی شد از آنجا که مطمئن بودم که داوران رای را به من می‌دهند به نتیجه تساوی راضی شدم.

گنج‌زاده درباره رقابت فردای تیم کومیته مردان در دیدار با تیم ژاپن گفت: مردم برای دیدار فردا دعا کنند. تیم ژاپن یکی از تیم‌های قدرتمند است. یکی از بازیکنان آن امروز قهرمان جهان شد و بقیه بازیکنان نیز از بازیکنان تاپ هستند. دعا کنید که ان‌شاءالله بازی فردا را نیز ببریم و برای دومین بار در کومیته تیمی قهرمان جهان شویم.

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید