رونالدو از همه لحاظ عالی بود | اتاق خبر
کد خبر: 378449
تاریخ انتشار: 9 آبان 1395 - 17:47
زیدان:
سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید، عملکرد مهاجم پرتغالی تیمش را عالی توصیف کرد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، رئال مادرید چهار بر یک آلاوس را شکست داد. کریستیانو رونالدو در این بازی هت‌تریک کرد. زین‌الدین زیدان پس از بازی گفت: همیشه به ثمر رساندن سه گل در یک بازی خوب است. از بازی که به نمایش گذاشتیم خوشحالم. در نیمه اول تحت فشار بودیم. در دقایق نخست نیمه دوم نیز در چنین شرایطی قرار داشتیم اما با گلزنی وضعیت بهتر شد و توانستیم بازی مورد نظرمان را ارائه دهیم. پیروزی سختی بود و شایسته این برد بودیم.

سرمربی رئال مادرید درباره بازیکنانش اظهار کرد: در مورد رونالدو حرفی برای گفتن ندارم. او همه چیز را در زمین نشان داد. از عملکردش خشنودم. از همه لحاظ عالی عمل کرد. امیدوارم به این روند ادامه دهد. او صبور است و با تلاش به این سطح رسیده است. آلوارو موراتا و کریم بنزما هر دو خیلی خوب کار کردند. بنزما تلاش زیادی کرد.

داور در این بازی دو پنالتی به نفع مادرید سوت زد. رونالدو تنها یکی از آن ها را تبدیل به گل کرد. زیدان درباره داوری گفت: وارد مسائل داوری نمی‌شوم. داور کار خودش را انجام داد. پنالتی‌ها آشکار بودند. مردم می‌توانند نظرات خود را بیان کنند. زمانی که شکست می‌خوریم هم از داوری انتقاد نمی‌کنیم. داوران به تیمی کمک نمی‌کنند.

په‌په در نیمه نخست به علت آسیب دیدگی از بازی خارج شد. سرمربی فرانسوی در این رابطه گفت: نمی‌توانیم کاری انجام دهیم. نمی‌دانم چه مدت از میادین دور خواهد ماند. باید از بازیکنانی بهره ببریم که آماده هستند. امیدوارم په‌په همچون لوکا مودریچ و سرخیو راموس به زودی به میادین بازگردد.

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید