اولویت پخش «نفس شیرین» در محرم و صفر | اتاق خبر
کد خبر: 378582
تاریخ انتشار: 10 آبان 1395 - 05:56
مشاور تهیه سریال «نفس شیرین» گفت: شبکه سه سیما سریال‌های متعددی در نوبت پخش دارد و «نفس شیرین» را همچنان در اولویت پخش برای محرم و صفر دارند،‌اما هنوز زمان دقیق پخش مشخص نیست.

به گزارش اتاق خبر، «داریوش بابائیان» مشاور تهیه کننده سریال «نفس شیرین» در خصوص زمان پخش این سریال، گفت: طبق آخرین اعلام صورت گرفته از سمت شبکه سه سیما، هنوز زمان پخش مشخصی برای این سریال در نظر گرفته نشده است.

وی ادامه داد: گویا این شبکه سریال‌های متعددی در نوبت پخش دارد و «نفس شیرین» را همچنان در اولویت پخش برای محرم و صفر دارند و گفته‌اند فعلا صبر کنید. 

سریال 13 قسمتی «نفس شیرین» توسط محمود اصلانی به نگارش درآمده است و قرار است در نیمه دوم محرم از یکی از شبکه‌های سیما پخش شود. این روزها آخرین مراحل فنی سریال نیز در حال انجام است.

موضوع این سریال درباره اهدای عضو است و برای آشنایی بیشتر مردم با اهدای عضو تولید می‌شود. وزارت بهداشت نیز تمایلی به ساخت این اثر داشت و در شرایطی که قرار بود در قالب فیلم ویدئویی تولید شود،‌ به دلیل بازخورد خوبی که از پخش تلویزیونی آن حاصل می‌شود تهیه کننده و مسئولین تصمیم گرفتند تا آن را به صورت مینی سریالی تولید کنند.

عوامل اصلی سریال «نفس شیرین» عبارتند از تهیه کننده: کیان بابائیان، کارگردان: سیامک خواجه وند، مجری طرح: حامد رضی، مشاور پروژه: داریوش بابائیان، مشاور پزشکی فیلمنامه: دکتر قبادی، نویسنده فیلمنامه اولیه: مصطفی امجدی، نویسنده سریال: محمود اصلانی. بازیگران: مریم شاه ولی، علیرضا جلالی تبار، نیما شاهرخ شاهی، فخرالدین صدیق شریف، کیمیا بابائیان، سارا منجزی، شهین تسلیمی، زهره حمیدی، مریم معصومی، فرشاد حسینی، آرمان صورتگر، کوروش معصومی، مهدی امینی خواه، کاظم افرندنیا، غزل کرمعلی، شادی محمدپور، شهرام آریا، پژواک ایمانی، مهوش وقاری و... هستند.

 

فارس

 

 

  •  
نظرات
ADS
ADS
پربازدید