خوشحال می شویم رونی به اورتون بازگردد | اتاق خبر
کد خبر: 378611
تاریخ انتشار: 10 آبان 1395 - 09:50
جاگیلکا:
مدافع ملی پوش اورتون دوست دارد تا بار دیگر وین رونی را با پیراهن اورتون ببیند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، وین رونی به طور کامل جایگاه ثابت خود را در منچستریونایتد از دست داده است و در این تیم تبدیل به بازیکن جانشین شده است. در این بین صحبت هایی مبنی بر جدایی رونی از یونایتد به گوش می رسد.

وین رونی فوتبال خود را از اورتون شروع کرد و با درخشش در این تیم، راهی پرافتخارترین تیم لیگ برتر یعنی منچستریونایتد شد. او در این تیم نیز عملکرد خوبی داشت ولی مدتی است که از دوران اوج خود فاصله گرفته است. 

فیل جاگیلکا باسابقه‌ترین بازیکن اورتون درباره بازگشت رونی به این تیم گفت: شاید یک شروع دوباره بتواند به رونی کمک کند. شاید شروع در تیمی که دیگر قهرمان تیم نباشد، بتواند به رونی کمک کند تا فرم خوب خود را بازیابد. همه ما در اورتون هنوز خیلی دوست داریم او بار دیگر به جمع تیم ما بازگردد. رونی هنوز هم اورتونی است و تیم سابق خود را دوست دارد. بازگشت رونی به گودیسون پارک، رویایی خواهد بود. مطمئن هستم هواداران استقبال فوق العاده ای از او خواهند داشت. 

رونی در بازی بزرگداشت خود با پیراهن اورتون 

جاگیلکا در ادامه گفت: رونی هیچ گاه از اورتون بد نگفته و پل های پشت سر خود را خراب نکرده است. به همین خاطر بازگشت به تیم سابق، جایی که او را دوست دارند و حضور ثابتی در ترکیب اصلی خواهد داشت می تواند به او کمک کند تا بار دیگر همان مهاجم خطرناک در لیگ برتر باشد. با این حال او هنوز کاپیتان منچستریونایتد است و در برنامه های تیم نیز جای دارد. باید ببینیم یونایتد حاضر می شود او را از دست بدهد یا خیر. باشگاه باید با سرمربی یونایتد درباره رونی صحبت کند و ببیند آیا امکان این انتقال وجود دارد یا خیر.

منچستریونایتد باید اواخر هفته در لیگ اروپا در ترکیه به مصاف فنرباغچه برود و در صورت برتری در این دیدار می تواند تا حد زیادی صعود خود را به مرحله بعدی قطعی کند.

انتهای پیام/

کد: 94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید