تصاویر جعبه پلی استیشن ۴ پرو منتشر شد | اتاق خبر
کد خبر: 378787
تاریخ انتشار: 11 آبان 1395 - 02:16
سونی متأسفانه نتوانست آنچنان که باید و شاید با هشتمین نسل از کنسول گیم خود، طرفداران را راضی نگه دارد و بسیاری از علاقمندان به دنیای بازی معتقد هستند که ایکس‌باکس وان S مایکروسافت، به‌روزرسانی بهتری نسبت به آخرین محصول سونی به حساب می‌آید.

اتاق خبر: این موضوع بدین معنی نیست که طرفداران سونی از آمدن پلی استیشن ۴ پرو خوشحال نشده باشند. حتی اگر فروش پلی استیشن ۴ پرو به اندازه انتظار مسئولان سونی نباشد، ما در حال حاضر نمی‌توانیم در این مورد حرفی بزنیم. چرا که این محصول تازه حدودا ۱۰ روز است که پای به بازار گذاشته و قضاوت در مورد آن کمی زود است.

تصاویر جعبه پلی استیشن ۴ پرو توسط یک شخص معروف با نام کاربری Shinobi601 منتشر شده است. ظاهر این جعبه شبیه به پلی استیشن ۴ است! بسیاری از مشخصات پلی استیشن ۴ پرو در پشت جعبه آن قابل مشاهده است و همچنین مواردی که روی این محصول قابل ارائه نیست نیز در این قسمت نوشته شده است. به عنوان مثال این محصول قادر به اجرای تمامی بازی‌ها با کیفیت ۴K نیست و همچنین پلی استیشن ۴ پرو از دیسک نوری ۴K بهره نمی‌برد. گالری تصاویر جعبه پلی استیشن ۴ پرو را می‌توانید در زیر مشاهده کنید.

منبع: ای تی رسان

95103

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید