خداداد عزیزی: رسما سرمربی نیستم اما وظایف سرمربی را دارم | اتاق خبر
کد خبر: 379051
تاریخ انتشار: 12 آبان 1395 - 06:15
ترکیه یا کیش، مقصد سیاه جامگان در تعطیلات لیگ
مدیر فنی تیم فوتبال سیاه جامگان از برگزاری اردوی این تیم در ایام تعطیلات لیگ برتر در کیش و یا ترکیه خبر داد.
خداداد عزیزی

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، خداداد عزیزی مدیر فنی تیم فوتبال سیاه جامگان گفت: هر سمتی در تیم به من واگذار شود قبول می‌کنم. مهم این است که بازیکنان در کنار یکدیگر جمع شده‌اند و تمرینات را ادامه می‌دهند. در این چند روز بازیکنان از نظر روحی و روانی افت بسیاری داشتند که با تلاش و اعتماد سازی تا حدودی روحیه از دست رفته آن‌ها بازیابی شد.
عزیزی درباره برنامه تیم سیاه جامگان در تعطیلات لیگ تصریح کرد: تعطیلات فرصت خوبی برای تیم خواهد بود. در این ایام برای برگزاری اردو و آماده سازی بازیکنان یا به کیش می‌رویم یا ترکیه. یکی از دوستان نزدیکم در باشگاه بشیکتاش در حال رایزنی با مسئولان این باشگاه است که با دعوت این باشگاه به ترکیه برویم و تنها هزینه بلیت را متقبل شویم.
مدیر فنی تیم سیاه جامگان افزود: برای ادامه کار در لیگ باید تصمیمات اساسی برای تیم بگیریم که مسئولان باشگاه این تصمیم گیری‌ها را به من واگذار کرده‌اند. می‌توان دو اقدام را انجام داد اول این که تیم با یک سرمربی هدایت شود که هزینه زیادی را در بر خواهد داشت و یا مانند هم اکنون با چند مربی به سرپرستی من به کار خود ادامه دهیم. ضمن این که برای تقویت تیم به چند مهره نیازمندیم.
عزیزی همچنین با بیان اینکه تا نیم فصل مربی جدیدی به تیم اضافه نمی‌شود، گفت: با مدیران باشگاه صحبت کردیم و با توجه به اینکه مشکلات مالی داریم، تصمیم گرفتیم تا نیم فصل مربی جدیدی به تیم اضافه نشود و با همین مربیان کنونی کار را جلو ببریم. از سوی دیگر در نیم فصل درباره آینده تیم تصمیم گیری خواهیم کرد.
وی در پاسخ به این سوال که آیا خودش سرمربیگری را برعهده می‌گیرد؟ اظهار کرد: واقعیت این است که رسما سرمربی نیستم؛ اما وقتی کنار زمین حضور دارم، نمی توانم در کار فنی دخالت نکنم. من در تمرینات هم تمرین می‌کنم و در نشست‌های خبری هم شرکت می‌کنم. پس وظایف سرمربیگری را دارم. همین طور همه تجربیات خودم را به بازیکنان جوان انتقال می‌دهم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید