محرومیت سنگین فیفا برای نکونام، حاج صفی و آزمون | اتاق خبر
کد خبر: 379234
تاریخ انتشار: 13 آبان 1395 - 08:05
تیم ملی فوتبال ایران نقره داغ شد
فدراسیون بین‌المللی فوتبال فیفا بعد از بررسی اتفاقات و حواشی بازی تیم‌های ملی ایران و قطر در مقدماتی جام جهانی 2018، دو بازیکن و مربی ایران را محروم کرد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، پس از دیدار ایران برابر قطر که با پیروزی دو بر صفر تیم ملی همراه شد، فیفا با ارسال نامه ای به فدراسیون فوتبال ایران آرای صادره خود را درباره این بازی به این شرح اعلام کرد:

یکجلسه محرومیت تایید شده برای سردار آزمون

یک جلسه محرومیت تایید شده برای احسان حاج صفی

 سه جلسه محرومیت تایید شده برای جواد نکونام

به سایر اعضای کادر فنی و بازیکنان شامل پژمان منتظری که نامش در گزارشهای اولیه ارسالی ناظر بازی به مقامات فیفا و ای اف سی اشاره های متعدد شده بود، محرومیتی تعلق نگرفت.

البته فدراسیون فوتبال ایران اطلاعی از نامه محرومیت‌های احتمالی ارسالی فیفا به فدراسیون فوتبال قطر در خصوص حوادث این دیدار ندارد، از این رو ضمن تاکید بر این نکته که این اطلاعیه صادر شده تنها مرجع مورد قبول فدراسیون در اطلاع رسانی احکام صادره به حساب می آید اعلام می دارد سایر اظهارنظرها در این خصوص وجاهت نداشته و پس از بررسی و تحلیلهای لازم، طی نشستی خبری با حضور مقامات فدراسیون فوتبال، اطلاعات مرتبط در اختیار رسانه های محترم قرار خواهد گرفت.

بدین ترتیب سردار آزمون و احسان حاج‌صفی دیدار دو هفته بعد تیم ملی مقابل سوریه را از دست دادند. جواد نکونام نیز نمی‌تواند در دیدارهای تیم ملی مقابل سوریه، چین و قطر روی نیمکت بنشیند.

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید