در دفاع کم اشتباه بودیم | اتاق خبر
کد خبر: 379248
تاریخ انتشار: 13 آبان 1395 - 10:42
مهابادی:
سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک می‌گوید تیمش وظایف دفاعی خود را به خوبی انجام داده و توانسته از تک تک موقعیت‌هایش برای پیروزی استفاده کند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، تیم فوتبال آلومینیوم اراک توانست با شکست پیکان به مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال ایران صعود کند. داود مهابادی سرمربی این تیم در نشست خبری پس از پایان این بازی اظهار کرد: بازی به لحاظ کیفیت در شرایط خوبی بود اما نتیجه بازی برای هر دو تیم در اولویت قرار داشت. ما در فاز دفاعی خیلی خوب عمل کردیم و کمترین اشتباهات را داشتیم. بازیکنان‌مان به خوبی مقابل دروازه تیم‌مان را پوشش دادند و از معدود فرصت‌هایمان هم استفاده کردیم و توانستیم به گل برسیم.

او ادامه داد: گاهی مواقع توپ‌هایی گل می‌شود که کسی فکرش را  نمی‌کند. به بازیکنانم خسته نباشید می‌گویم. آن‌ها خوب بازی کردند. نکته ناراحت کننده این بازی مصدومیت دو بازیکن ما بود که مجبور به تعویض آن‌ها شدیم اما سایر بازیکنان با انرژی بازی کردند.

سرمربی آلومینیوم اراک درباره تاخیر تیمش در ورود به ورزشگاه گفت: ما در ترافیک اتوبان تهران کرج گرفتار شدیم و به همین دلیل دیر به ورزشگاه رسیدیم و زمان کمتری هم برای گرم کردن داشتیم و در نتیجه بازیکن‌مان هم با مشکل مواجه شد. البته این موضوع را در مصدومیت بازیکنان‌مان دخیل نمی‌دانم.

مهابادی در واکنش به اینکه گفته می‌شود تیم او اقدام به وقت‌کشی کرد خاطرنشان کرد: هیچ وقت‌کشی در بازی وجود نداشت بلکه بازیکن ما مصدوم شد و مجبور شدیم به مداوای او بپردازیم. به نظرم تیم حریف به خاطر شکست در بازی تا حدودی حساس شده بود وگرنه هیچ اتفاق دیگری در بازی رخ نداد.

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید