جلالی: مقصر باخت به آلومینیوم من هستم | اتاق خبر
کد خبر: 379249
تاریخ انتشار: 13 آبان 1395 - 10:57
از بازی دادن به ذخیره‌ها ناراحت نیستم
سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: برابر آلومینیوم به ۷ بازیکن اصلی تیمم بازی ندادم ولی این کار به آینده تیمم کمک می‌کند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، مجید جلالی پس از شکست تیمش در جام حذفی برابر آلومینیوم اراک در نشست خبری گفت: صادقانه بگویم اگر این باخت مقصری داشته باشد، آن من هستم چون ۷ بازیکن اصلی تیمم را در این بازی به میدان نفرستادم چون باورهای خوبی نسبت به تیمم پیدا کردم.

او ادامه داد: اگر بازیکنانم با تمرکز بیشتری بازی می‌کردند، سرنوشت بازی این نمی‌شد اما قطعا چیزی که رقم خورد در آینده به ما کمک می‌کند تا به باورهای بهتری برسیم تا نقاط ضعف‌مان را ترمیم کنیم.

سرمربی پیکان درباره عملکرد بازیکنانش در این بازی گفت: آن‌ها تمام تلاش‌شان را کردند و هرچه از دست‌شان برمی‌آمد انجام دادند اما بازی را ساده گرفتند و به خاطر نوع بازی حریف نتوانستند خواسته خود را در زمین پیاده کنند با این حال می‌توانیم از این باخت برای آینده بهره‌برداری کنیم.

جلالی درباره دلیل بازی ندادن به ترکیب اصلی تیمش گفت: از وقتی فصل شروع شد سه بازی انجام دادیم و یک ماه تعطیل شدیم بعد ۴ بازی کردیم و دوباره یک ماه تعطیل بودیم. در این فرصت‌ها به بازیکنانم استراحت می‌دادم تا با آمادگی کامل برگردند اما پس از تعطیلی فعلی، دیگر بازی‌ها پشت سر هم انجام می‌شود و چنین فرصتی در اختیارمان نیست پس به بازیکنان بیشتری نیاز دارم. به همین دلیل به تعداد بیشتری فرصت بازی دادم.

او ادامه داد: بعضی از بازیکنان‌مان امروز خوب بودند، برخی هم خوب عمل نکردند. از باخت تیمم ناراحتم اما از اینکه به این بازیکنان فرصت دادم ناراحت نیستم. شاید تحلیل من درست نبوده و نباید این همه در تیم تغییر می‌دادم اما آنچه مطمئنم این است که این کار در آینده به ما کمک می‌کند.

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید