سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن: شاگردان فیروز کریمی فراتر از انتظار بودند | اتاق خبر
کد خبر: 379359
تاریخ انتشار: 14 آبان 1395 - 09:06
سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: شاگردان فیروز کریمی در تیم اکسین البرز بازی خیلی خوب و فراتر از انتظار به نمایش گذاشتند.

اتاق خبر:«مجتبی حسینی» در نشست خبری پس از دیدار تیمش مقابل اکسین البرز در ورزشگاه شهدای شهر قدس افزود: بازی خیلی خوبی از هر دو تیم شاهد بودیم و تنها مشکل این دیدار چمن بلند ورزشگاه بود که سبب اذیت بازیکنان دو تیم شد.
وی گفت: تیم اکسین البرز بازی خیلی خوبی از خود به نمایش گذاشت و ضد فوتبال نیز بازی نکرد. بر همین اساس خوشحالم که موفق شدیم با شکست این تیم به مرحله یک هشتم رسیده و حریف ماشین سازی تبریز شویم.
سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن در خصوص بازی مقابل ماشین سازی تبریز اظهار داشت: ذوب آهن قهرمان دو دوره جام حذفی فوتبال است و قصد داریم پله پله دراین رقابت های به مراحل بالاتر صعود کنیم. بر همین اساس برنامه ویژه ای برای مصاف با حریفان از جمله ماشین سازی داریم.
سرمربی تیم فوتبال اکسین البرز نیز درباره این دیدار گفت: هر دو تیم بازی خوبی ازخود به نمایش گذاشتند و تنها تفاوت تیم ما با ذوب آهن، پختگی و تجربه بالای آنها نسبت به بازیکنان جوان اکسین بود.
فیروز کریمی گفت: تیم فوتبال ذوب آهن را کاملا آنالیز کرده بودیم و تنها یک دفع ناقص مدافع تیم اکسین سبب پیروزی ذوب آهن شد.
سرمربی تیم فوتبال اکسین البرز درباره عملکرد خوب رشید مظاهری دروازه بان ذوب آهن در این دیدار افزود: زمانی در تیم فوتبال ذوب آهن بودم،‌ مظاهری شاگرد من بوده است و علاقه خاصی نسبت به وی دارم. خوشحالم که امروز نمایش خوبی از خود نشان داد.
وی ادامه داد:‌ با این حال عملکرد خوبی بازیکنانم در تیم اکسین سبب دلگرمی و امیداوری من برای روزهای آینده به این تیم شده است.
تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان با پیروزی یک بر صفر مقابل اکسین البرز به مرحله یک هشتم نهایی رقابت های جام حذفی فوتبال راه یافت.

ایرنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید