یکشنبه مراسم تشییع پیکر پورحیدری در «شیرودی» | اتاق خبر
کد خبر: 379458
تاریخ انتشار: 15 آبان 1395 - 07:04
آرامگاه پورحیدری در کنار ناصر حجازی
مسئولان باشگاه استقلال، پیشکسوتان و هواداران این تیم در بیمارستان ایرانمهر حاضر شده‌اند و در سوگ پدر استقلال اشک می‌ریزند.

به‌ گزارش ‌اتاق خبر، به نقل از ایسنا، پس از اعلام خبر درگذشت منصور پورحیدری، پیشکسوتان فوتبال و باشگاه استقلال و همین طور هواداران فوتبال در بیمارستان ایران مهر حاضر شدند.

12:20

بهرام افشارزاده، امیدوار رضایی، کاظم اولیایی، حسن روشن، پندار توفیقی، پرویز مظلومی، بهتاش فریبا، سعید رمضانی، جمعی از مسئولان باشگاه استقلال و تعدادی از هواداران این تیم در بیمارستان ایرانمهر حاضر شدند و با خانواده پورحیدری ابراز همدردی کردند. 

روشن و اولیایی در حالی که اشک می‌ریختند یکدیگر را در آغوش گرفتند و پس از ورود به بیمارستان به فرزندان پورحیدری و همسرش تسلیت گفتند.

12:30

لحظه به لحظه به تعداد این افراد درمقابل بیمارستان ایرانمهر اضافه می‌شود. هوادارانی که مقابل بیمارستان حاضر شده‌اند برای درگذشت پدر استقلال اشک می‌ریزند.

12:45

فریده شجاعی، همسر پورحیدری در حالی که به شدت اشک می‌ریخت بیمارستان را ترک کرد. علی، فرزند پورحیدری نیز شرایط روحی مساعدی نداشت و نتوانست با رسانه‌ها گفت‌وگو کند و پس از گذشت ساعتی بیمارستان را ترک کرد.

12:50

هوادارانی که خودشان را به بیمارستان ایرانمهر رسانده‌اند با سر دادن شعار "خداحافظ منصور پورحیدری" و "منصورخان بلند شو اس اسی بیقراره" با این پیشکسوت فقید وداع کردند.

12:55

قرار است پیکر منصور پورحیدری صبح روز یکشنبه ۱۶ آبان در ورزشگاه شیرودی تشییع شود و سپس در قطعه نام‌آوران بهشت زهرا به خاک سپرده شود. طبق گفته مسئولان آرامگاه پورحیدری در کنار ناصر حجازی دیگر پیشکسوت فقید استقلال خواهد بود.

13:20

جمعی از هواداران با حضور در اطراف منزل منصور پورحیدری با سر دادن شعارهایی نظیر "پدر استقلال تویی" و "محبوبم، تاجی بودنم رو به تو مدیونم" با خانواده این پیشکسوت فقید ابراز همدردی کردند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید