تفاهم‌نامه همکاری فدراسیون فوتبال ایران و امارات امضا می‌شود | اتاق خبر
کد خبر: 379546
تاریخ انتشار: 15 آبان 1395 - 22:23
تاج:
رئیس فدراسیون فوتبال ظهر امروز در نشست با رئیس فدراسیون فوتبال امارات درباره راهکارهای همکاری دوجانبه ایران و امارات به بحث و تبادل نظر پرداخت.

مهدی تاج

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، مهدی تاج گفت: در نشست خوبی که با مروان بن قلیطه- رئیس فدراسیون فوتبال امارات برگزار کردم، قرار شد تا تفاهم نامه همکاری بین ایران و امارات امضا شود. همچنین رئیس فدراسیون امارات قول هر گونه همکاری را در زمینه برگزاری اردوهای تیم ملی فوتبال را در این کشور داد. ضمن اینکه بن قلیطه از ما درخواست داشت با توجه به اینکه بخش های فوتبال ساحلی و فوتسال، عملکردمان بسیار موفق و درخشان است، به امارات کمک ویژه ای داشته باشیم.

رئیس فدراسیون فوتبال در ادامه درباره تقویم مسابقات غرب آسیا گفت: رئیس فدراسیون امارات اعلام کرد که ما نیز از تقویم برگزاری مسابقات غرب آسیا که توسط کنفدراسیون فوتبال آسیا تدوین شده، ناراضی هستیم چرا که AFC تقویم مسابقاتی خود را در راستای برنامه های شرق آسیا برنامه ریزی کرده است و در تلاشیم تا با تغییر در تقویم مسابقات غرب آسیا شرایط مسابقات را به گونه‌ای ایجاد کنیم که وقفه کمتری در برگزاری مسابقات لیگ های مختلف لیگ قهرمانان آسیا بیفتد و در واقع تقویم مسابقاتی غرب آسیا همسو با شرق آسیا باشد. به عنوان مثال برگزاری لیگ قهرمانان آسیا باعث می شد تا همه لیگ های کشورها به شدت تحت تاثیر قرار گیرد.

وی در پایان گفت: رئیس فدراسیون فوتبال امارات در این نشست ضمن تبریک به فدراسیون فوتبال ایران اعلام کرد اتفاقات بسیار خوبی را در فوتبال ایران شاهدم و به صورت کامل این اتفاقات مانند صعود تیم های ملی جوانان و نوجوانان به جام جهانی و درخشش فوتسال و فوتبال ساحلی ایران را رصد می کنم که نشان از تلاشهای مسئولان و تیم‌ها برای افتخارآفرینی ایران است و من به صورت کامل همه این اتفاقات را رصد می کنم. در واقع وی در جریان همه اتفاقات خوب فوتبال ایران که با تلاش و پشتکار یک مجموعه مقتدر به دست آمده است قرار داشت.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید