تعطیلات لیگ به ضرر تیم‌هاست | اتاق خبر
کد خبر: 380166
تاریخ انتشار: 20 آبان 1395 - 02:50
ذوالفقارنسب:
بیژن ذوالفقارنسب با اشاره به تعطیلات زیاد در لیگ گفت: وجود این تعطیلات زیاد برای تیم‌ها و کیفیت لیگ مناسب نیست و این نوع تعطیلات در هیچ جای دنیا وجود ندارد.

مهمانان غرفه ایسنا در ششمین روز نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، پیشکسوت فوتبال ضمن اعلام رضایت از کیفیت باشگاه‌ها و بازی‌ها در لیگ اظهار داشت: خوشبختانه مربیان لیگ فرصت بیشتری به بازیکنان جوان می‌دهند و همین امر موجب دعوت شدن بازیکنان جوان به تیم ملی شده است تا تیم ملی از انگیزه و نیروی جوانی برخوردار باشد.

وی افزود: مشکلات مالی در برخی باشگاه‌ها نارضایتی بازیکنان را به همراه دارد که می‌تواند انگیزه در لیگ را کاهش داده و به همین دلیل باید دولت حمایت مالی خوبی از این تیم‌ها به عمل آورد.

ذوالفقار نسب ضمن اشاره به بازی تیم ملی فوتبال با تیم سوریه گفت: سوریه تیم ملی خوبی دارد چرا که تیمی است که در خارج از سوریه زندگی می‌کند و به دور از حواشی است و اگر بازیکنان ما توجیه شوند که این بازی یک بازی سخت است و با انگیزه وارد زمین شوند، کار سختی نخواهند داشت.

مربی سابق فوتبال در پایان ضمن عرض تسلیت فوت منصور پورحیدری به جامعه فوتبال و خانواده آن مرحوم اظهار کرد: جامعه ورزش به فرهنگ خوب نیاز دارد و ایجاد این فرهنگ به عهده رسانه‌هاست و تا به حال ایسنا یکی از فعال‌ترین خبرگزاری‌ها در این زمینه بوده است.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید