Performancing Metrics

قلعه‌نویی: بازیکن در خانه‌ام التماس می‌کرد ولی برایم هزار داستان درست کرد | اتاق خبر
کد خبر: 380695
تاریخ انتشار: 24 آبان 1395 - 11:31
مردم را گول نزنیم، فوتبال دارد ضرر می‌کند
سرمربی تراکتورسازی می‌گوید فضای معرفتی در فوتبال ایران از بین رفته است.
قلعه نویی

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، امیر قلعه‌نویی در اظهاراتی رادیویی با مثبت ارزیابی کردن اردوی تیمش در کیش گفت: متاسفانه اخلاق و معرفت در فوتبال از بین رفته است. جا دارد از رفتار خوب مسئولین کیش تشکر کنم. اردوی خوبی را پشت سر گذاشتیم. می‌دانید که بازیکنانی بودند که در خانه آدم گریه می‌کنند ولی بعدا هزار داستان برای آدم درست می‌کنند. وقتی آن فرد به خانه‌ام آمد، هزارتا لقب به من چسباند. این مسئله یک بار هم نبوده و چند بار بوده است. واقعا جای تاسف است که این معرفت‌ها از بین رفته است. ما که اهل صدا ضبط کردن نیستیم ولی اگر یک دوربین بود و این صحنه‌ها را می‌گرفت جالب بود.

وی افزود: یک گله از طرفداران تراکتورسازی دارم. آنها پرشور هستند ولی در بحث اسپانسر کم لطفی می‌کنند. برخی تیم‌ها بالای 200 هزار نفر عضو اسپانسر پیامکی دارند ولی تیم ما 32 هزار نفر حامی دارد. این در حالی است که آذربایجان همیشه از اولین‌ها در تاریخ بوده است. هواداران در این بحث به ما کمک کنند.

سرمربی تراکتورسازی درباره تعطیلی لیگ نیز عنوان کرد: یکی از همکاران قدیمی که با من صحبت می‌کرد، یک مطلب جالب گفت. او گفت تیم تراکتورسازی هجومی است. تیم هجومی در زمان دچار مشکل می‌شود ولی در تیم‌هایی که به دنبال کار دفاعی هستند، به مشکل نمی‌خورند. ما اسم این رقابت‌ها را نمی‌توانیم لیگ بگذاریم و باید یک اسم دیگر بگذاریم. با این‌حال امیدوارم این مسئله باعث شود تا به جام جهانی برویم. اطمینان به لیگ کاری است که همه جا صورت می‌گیرد. کی‌روش آمده و برنامه را پیاده کرده است. حالا دوستان می‌گویند برنامه را به باشگاه ها دادند. کجا و کی این کار را کردند؟ وقتی که باشگاه‌ها درگیر مدیرعامل و مربی هستند؟ نباید مردم را گول بزنیم. فوتبال دارد ضرر می‌کند. مسکن ها همیشه مقطعی است.

وی ادامه داد: اگر تیم ملی به جام‌جهانی برود، سال بعد فوتبال کلا تعطیل می‌شود؟ خود کی‌روش در فوتبال ما در حال زحمت کشیدن است ولی ما باید یک الگو داشته باشیم. می‌توانیم در آسیا ژاپن و کره را الگو قرار بدهیم. نباید دردها را مقطعی حل کنیم. ورزش ما مظلوم است. از قدیم همین مسئله بوده است. روزی که هاشمی طبا از ورزش رفت، روز مرگ ورزش ما بود. امیدواریم سلطانی‌فر بتواند مشکل را حل کند. باید قانون برای ورزش تعریف کنیم تا از این وضعیت و منیت‌ها خارج شود.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید