دوست دارم روزی با بلژیک قهرمان شوم | اتاق خبر
کد خبر: 380696
تاریخ انتشار: 23 آبان 1395 - 19:33
هازارد:
کاپیتان تیم ملی بلژیک از شرایط خود در این تیم و بستن بازوبند کاپیتانی سخن گفت.

ادن هازارد

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، ادن هازارد کاپیتان تیم ملی بلژیک در این فصل بازی‌های خوبی برای چلسی و تیم ملی بلژیک انجام داده است و توانسته برخلاف فصل قبل، درخشش چشمگیری داشته باشد. شیاطین سرخ فوتبال اروپا امشب (یکشنبه) باید در انتخابی جام جهانی روسیه برابر استونی به میدان بروند. هازارد در بازی دوستانه برابر هلند در حالی بازوبند کاپیتانی را بر بازو بست که ونسان کمپانی نیز در فهرست بلژیک حضور داشت.  

هازارد پیش از این دیدار گفت: از اینکه کاپیتان تیم ملی کشورم انتخاب شدم، خیلی خوشحال هستم. بستن بازوبند کاپیتانی بلژیک افتخار بزرگی برای من است. برای من کاپیتان بودن خوب است. لذت بردم اما نمی توانم مانند جان تری (کاپیتان اسطوره‌ای چلسی) باشم. به عنوان یک کاپیتان، زیاد صحبت نمی کنم. آرزویم این است که بلژیک را به جام جهانی برسانم و با تیم ملی کشورم به عنوانی دست پیدا کنم. امیدوارم بتوانیم این کار را بکنیم؛ هرچند هنوز مسیری طولانی در پیش داریم. هنوز خیلی زود است درباره قهرمانی با تیم ملی صحبت کنم.

هازارد ادامه داد: با تری خیلی فرق دارم و بعید است بتوانم بازیکنی مثل او باشم. به همین خاطر به بستن بازوبند کاپیتانی در چلسی فعلا فکر نمی کنم چراکه تری هنوز هم کاپیتان تیم ماست.  

هازارد در پنج دیدار قبلی خود با تیم ملی بلژیک توانسته است پنج گل به ثمر برساند. او درباره عملکرد خوب خود در این فصل با چلسی گفت: تغییری که در سبک بازی ما وجود دارد این است که من اکنون در چلسی فقط روی کارهای هجومی تمرکز دارم و دیگر روی کارهای دفاعی تمرکزی نمی کنم.

یکی از بهترین بازیکنان بلژیک در پایان درباره بازی در کنار تورگان هازارد، برادر خود گفت: تجربه خوبی برایم بود که با تورگان بازی کردم. البته امیدوارم روزی کیلیان نیز به جمع ما اضافه شود. او برادر کوچک ماست. آرزوی من این است که روزی هر سه ما در بلژیک بازی کنیم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید