خوردبین: مهم نیست که تیم‌های اماراتی حاضر نشدند با پرسپولیس بازی کنند! | اتاق خبر
کد خبر: 380698
تاریخ انتشار: 24 آبان 1395 - 11:47
برانکو از اردوی دوبی راضی است
سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اردوی خیلی خوبی را در امارات داریم و باید از مدیریت باشگاه، هیأت مدیره و دیگر مسوولان باشگاه در این خصوص تقدیر کنیم.
محمود خوردبین

به‌ گزارش ‌اتاق خبر، به نقل از ایسنا، محمود خوردبین اظهار کرد: از اردوی اوکراین بسیار راضی بودیم و گفتیم، یکی از بهترین اردوهای تیم بوده است و واقعا هم خوب بود ولی به نظر من، اردوی دوبی خیلی بهتر است. به این دلیل که زمین تمرین و محل اسکان بازیکنان در یک مجموعه است و تمام مسائل رفاهی، تفریحی، تغذیه، استخر و سونا، آرامش محیط و از همه مهمترین زمین چمن بسیار عالی، فاکتورهای مثبتی است که برای یک اردوی مفید و ایده‌آل مهیا است.

وی افزود: هماهنگی مدیریت باشگاه پرسپولیس با مسوولان محل اقامت تیم باعث شده، دو مجموعه برای ایجاد بهترین امکانات و شرایط اردویی، وضعیت خوبی را بوجود بیاورند تا بازیکنان در آرامش کامل و تمرکز بالا تمرینات پرفشار را انجام بدهند.

خوردبین درباره دیدارهای تدارکاتی این اردو گفت: طبق نظر کادر فنی و مخصوصا برانکو، در جلسه‌ای ویژه در این مورد صحبت کردیم که سرمربی تیم معتقد بود برای ما انجام یک دیدار تدارکاتی مهم است تا بچه‌ها در شرایط بازی قرار بگیرند و دوست دارم برای شاد کردن دل ایرانیان دوبی، با تیم شاهین که همه ایرانی هستند به میدان برویم. این بازی از هر نظر برای تیم ما خوب بود.

سرپرست پرسپولیس ادامه داد: تیم‌های اماراتی شاید به هر دلیل که ممکن است مسابقات جام حذفی، لیگ و برپایی اردوها و تمرینات باشد و یا هر مورد دیگری نتوانستند در مقابل ما قرار بگیرند اما مهم نیست. امروز در مقابل تیمی قرار می‌گیریم که شامل بازیکنان انگلیسی در دوبی هستند و امیدواریم یک بازی خوب و دیدنی را به نمایش بگذاریم.

محمود خوردبین درباره بازیکنان جوان تیم تصریح کرد: کاپیتان‌های تیم ملی جوانان و نوجوانان را در اختیار داریم و همچنین دیگر بازیکنان جوان و آینده‌دار تیم، آنها بازیکنان خوبی هستند که باید بتوانند خودشان را ثابت کنند. برانکو از آنها بسیار راضی است و امید است بتوانند از تجربیات کادر فنی نهایت استفاده را ببرند.

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس در پایان افزود: اعضای محترم هیأت مدیره و آقای طاهری و دیگر مسوولان باشگاه زحمات زیادی برای برپایی این اردو کشیدند که باید از آنها تقدیر و تشکر کنیم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید