Performancing Metrics

اتاق ایران حامی تشکل های شهرستانی است | اتاق خبر
کد خبر: 380820
تاریخ انتشار: 24 آبان 1395 - 13:17
نایب رئیس منتخب اتاق ایران در گفت و گو با اتاق خبر
امکانات و پتانسیل بسیار خوبی در استان ها و شهرستان های کشور وجود دارد که می توان از این ظرفیت ها و امکانات برای رفع مشکلات کشور استفاده کرد

اتاق خبر- گروه اقتصادی: نایب رئیس منتخب اتاق بازرگانی و صنایع و کشاورزی ایران با اشاره به برنامه های اتاق ایران در ماه های باقی مانده از پیگیری این نهاد برای تک نرخی شدن قیمت ارز خبر داد.

حسین سلاح ورزی نایب رئیس منتخب اتاق اتاق بازرگانی و صنایع و کشاورزی ایران در گفت و گو با اتاق خبر با اشاره به برنامه های اتاق ایران در سال جاری گفت: هیات رئیسه دوره هشتم اتاق بازرگانی ایران، در ابتدای دوره هشتم، اقدام به تدوین برنامه چهارساله برای تبیین اهداف اتاق بازرگانی ایران کرد که به هیات نمایندگان ارائه شد. در حال حاضرایران برنامه در حال اجرا است و هیات نمایندگان برای رسیدن به اهداف این برنامه تلاش می کنند.

سلاح ورزی در مورد تک نرخی شدن قیمت ارز و نظر اعضای اتاق ایران در این مورد گفت: اتاق ایران و اعضای آن همواره از تک نرخی شدن نرخ ارز حمایت می کنند. در حال حاضر شاهد دو نرخی بودن نرخ ارز هستیم و اعضای اتاق ایران عقیده دارند که دو نرخی بودن و چند نرخی بودن ارز باعث ایجاد رانت و سو استفاده های مالی خواهد شد و این امر در نهایت باعث ضربه خوردن به اقتصاد ایران خواهد شد.

نایب رئیس منتخب اتاق اتاق بازرگانی و صنایع و کشاورزی ایران با اشاره به نقش اتاق های بازرگانی شهرستان ها در اتاق بازرگانی ایران گفت: اتاق ایران برآیندی از اتاق های شهرستان و تشکل های مختلف در استان های کشور است. در عین حال امکانات و پتانسیل بسیار خوبی در استان ها و شهرستان های کشور وجود دارد که اتاق ایران می تواند از این ظرفیت ها و امکانات برای رفع مشکلات کشور استفاده کند.

وی افزود: در ترکیب هیات رئیسه اتاق ایران 4 نفر از شهرستان ها وجود دارند که این نشانگر اهمیت تشکل های شهرستان ها در اتاق ایران است.

94105 ت

نظرات
ADS
ADS
پربازدید