Performancing Metrics

وصول درآمدهای مالیاتی استان بوشهر افزایش می‌یابد | اتاق خبر
کد خبر: 380885
تاریخ انتشار: 25 آبان 1395 - 05:02
استاندار بوشهر گفت: مازاد وصول درآمد مالیاتی امسال نسبت به مصوبه افزایش دارد که پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال وصول درآمدهای مالیاتی این استان نسبت به مصوبه افزایش داشته باشد.

اتاق  خبر:مصطفی سالاری ظهر دوشنبه در نشست ستاد درآمد استان بوشهر اظهار داشت: استان بوشهر دارای ظرفیت‌های اقتصادی بالایی است این ظرفیت‌ها زمینه مناسبی برای کسب درآمد در استان است.

وی با مطلوب توصیف‌کردن وضعیت عملکرد استان در زمینه درآمد مالیاتی، خاطرنشان کرد: درآمدهای مالیاتی نقش بسیار مهمی در توسعه استان دارد و پیش‌بینی می‌شود که امسال شاهد افزایش درآمد مالیاتی نسبت به مصوبه باشیم.

استاندار بوشهر خواستار اجرای برنامه‌های موثر برای افزایش وصول درآمدهای مالیاتی در استان شد و تصریح کرد: باید پیگیری‌های مناسبی در این زمینه انجام شود.

سالاری اضافه کرد: برخی شرکت‌های بزرگ نفتی و گازی استان پرونده مالیاتی در تهران دارند که انتقال پرونده مالیاتی به بوشهر زمینه افزایش درآمدهای مالیاتی استان بوشهر را فراهم خواهد کرد.

وی با اشاره به نقش افزایش درآمدهای وصولی در تکمیل پروژه‌های عمرانی استان، خاطرنشان کرد: تکمیل طرح‌های عمرانی اثربخش در رفاه و زندگی مردم استان بوشهر در اولویت برنامه‌ها است.

رئیس سازمان امور اقتصادی و دارایی بوشهر در این نشست با اشاره به تعیین دو هزار و۱۲۲ میلیارد تومان درآمد مالیاتی برای استان بوشهر در سال جاری، اظهار داشت: هزار و ۳۳۳ میلیارد تومان از این درآمدها در هفت ماه نخست سال محقق شده است.

محمدجواد بیات خاطرنشان کرد: وصول درآمد عمومی استان بوشهر در هفت ماه یک‌هزار و ۲۳۸ میلیارد تومان تعیین شده بود که شاهد افزایش میزان وصولی هستیم.

مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید