Performancing Metrics

فرکی: بی‌دقتی مهاجمان باعث شده در گلزنی ناکام باشیم | اتاق خبر
کد خبر: 380893
تاریخ انتشار: 25 آبان 1395 - 06:09
باشگاه سایپا تمام خواسته‌های من را فراهم کرده است
سرمربی تیم فوتبال سایپا می‌گوید تیمش به خاطر بی‌دقتی مهاجمان در گلزنی موفق عمل نکرده است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، حسین فرکی درباره آخرین وضعیت تیمش اظهار کرد: شرایط‌مان در جدول گویای همه چیز است. ما نتایج خوبی را تا به امروز کسب نکرده‌ایم اما جدا از این مسئله تا به امروز بازی‌های خوبی را انجام داده‌ایم. به هر حال مجموعه باشگاه سایپا می‌داند که تیم تغییرات زیادی در ابتدای فصل داشته و هنوز نتوانستیم نتایج خوبی بگیریم.

وی افزود: طبیعتا مثل سایر تیم‌ها در ابتدای فصل اهدافی را برای خودمان ترسیم کردیم و به دنبال این بودیم که در انتهای فصل حداقل سهمیه آسیا را کسب کنیم. همه تیم‌ها تقریبا از ابتدای فصل برای خودشان اهدافی را ترسیم می‌کنند. فکر می‌کنم ما هم از این اهداف فاصله آنچنانی نگرفته‌ایم. با توجه به اینکه تیم‌ها در انتهای جدول اختلاف امتیاز کمی دارند با یکی دو برد می‌توانیم شرایط‌مان را در جدول بهبود ببخشیم.

فرکی در ادامه افزود: شرایط تیم ما خوب است اما متاسفانه در امر گلزنی موفق عمل نمی‌کنیم. وقتی چندین و چند فرصت گلزنی خلق می‌کنیم انتظار داریم که مهاجمان‌مان این فرصت‌ها را به گل تبدیل کنند که متاسفانه این اتفاق رخ نمی‌دهد. ما روی مهاجمان‌مان در ابتدای فصل حساب ویژه‌ای باز کرده بودیم که تا به امروز این مهاجمان نتوانستند فرصت‌های گلزنی را به گل تبدیل کنند که این مسئله هم به خاطر بی‌دقتی است. من فکر می‌کنم اینکه توپ‌هایمان به گل تبدیل نمی‌شود فقط ۲۰ درصد به خاطر بدشانسی است و بیشتر به خاطر بی‌دقتی که مهاجمان دارند این اتفاق رخ می‌دهد.

او در ادامه درباره جام حذفی هم افزود: جام حذفی اهمیت زیادی برای ما دارد زیرا راه کوتاه و البته سختی برای رسیدن به آسیا محسوب می‌شود. تا به امروز هم در دو بازی نتایج خوبی گرفتیم و به پیروزی رسیدیم و جمعه باید برابر نفت مسجد سلیمان بازی کنیم. فکر می‌کنم امسال کیفیت جام حذفی نسبت به سال‌های قبل بیشتر شده است. اگر مقابل نفت مسجد سلیمان به پیروزی برسیم در ادامه باید مقابل برنده سپاهان و آلومینیوم هرمزگان بازی کنیم. گروه ما در جام حذفی دشوار است اما مطمئنا به دنبال این هستیم که با قهرمانی در این جام به لیگ قهرمانان آسیا صعود کنیم.

سرمربی سایپا در پاسخ به این سوال که در ابتدای فصل باشگاه چند درصد از خواسته‌های شما را تحقق بخشید گفت: باشگاه در ابتدای فصل تمام خواسته‌های من را چه از نظر جذب بازیکن و چه از نظر امکانات تمرینی فراهم کرد. ما مشکلی از این بابت نداشتیم. الان هم باشگاه بارها اعلام کرده اگر بازیکنی می‌خواهید ما جذب کنیم. شاید بعضی اوقات برخی بازیکنان را نتوانیم به تیم اضافه کنیم که این به خاطر کم‌کاری باشگاه نیست. آن‌ها تمام تلاش‌شان را در این زمینه انجام دادند و من کاملا رضایت دارم.

فرکی در ادامه درباره تیم ملی فوتبال ایران هم گفت: جایگاه تیم ملی در مقدماتی جام جهانی خیلی خوب است. ما از ۴ بازی ۱۰ امتیاز گرفته‌ایم و می‌توانیم با پیروزی برابر سوریه راه صعود به جام جهانی را هموارتر کنیم. با توجه به ارزیابی که از حریفان‌مان دارم فکر می‌کنم صعود تیم ملی به جام جهانی هموارتر شده است. درست است که باید در مالزی برابر سوریه بازی کنیم اما شرایط آب و هوایی در آنجا برای دو تیم یکسان است. البته سوری‌ها هم از انگیزه مضاعفی برخوردارند اما امیدوارم تیم ملی بتواند در آنجا به پیروزی برسد.

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید