Performancing Metrics

بازیگران «جانوران شبانه» روی فرش سیاه رفتند | اتاق خبر
کد خبر: 381181
تاریخ انتشار: 27 آبان 1395 - 07:15
امی آدامز، جیک جیلنهال و مایکل شنون بازیگران فیلم «جانوارن شبانه» روی فرش سیاه این فیلم شرکت کردند.

به گزارش اتاق خبر، ایسلا فیشر و آرمی همر از دیگر بازیگران فیلم تام فورد بودند که با همکاران خود در این پروژه، روی فرش سیاه این فیلم حاضر شدند.

برای افتتاحیه این فیلم که جدیدترین ساخته تام فورد است، به جای فرش قرمز فرش سیاه پهن شد بود.

تام فورد که کت و شلواری سیاه بر تن داشت و عینک سیاه نیز به چشم زده بود گفت: این همان چیزی است که دوست دارم.

«جانوران شبانه» دومین فیلمی است که تام فورد طراح و کارگردان جلوی دوربین برده است و مراسم افتتاحیه آن در موزه همر لس‌آنجلس برگزار شد. فیلم داستان یک گالری هنر را روایت می‌کند که مالک آن زندگی خیلی سطح بالایی دارد و وقتی دست‌نوشته یک رمان نوشته همسر سابقش را می‌خواند متوجه می شود این رمان روایت کننده خشونتی است که او می‌توان به طور سبملیک انتظار وقوع آن را در زندگی‌اش داشته باشد.

شماری از بازیگران فیلم از جمله امی آدامز، جیک جیلنهال، مایکل شنون و ایلسا فیشر در مراسم افتتاحیه این فیلم شرکت کردند و روی فرش سیاه آن رفتند.

امی آدامز در این مراسم در گفت و گوی کوتاهی با هالیوود ریپورتر گفت: من تام فورد را به عنوان طراح مد می‌شناختم و از ارزش‌های زیباشناختی او مطلع بودم. اما نمی‌دانستم خود او چه جور فردی است و چه خصوصیتی دارد. این بازیگر که در فیلم علمی-تخیلی «ورود» هم بازی کرده در فیلم «جانوران شبانه» در نقش سوزان مورو مالک گالری هنری جلوی دوربین رفته است. او درباره شخصیتی که نقشش را ایفا کرده کفت: این شخصیت‌ها خیلی متفاوت هستند من در این دو فیلم بین دو جهان کاملا متفاوت متوقف شده بودم.

رمانی با عنون «تونی و سوزان» نوشته آستین رایت منبع اقتباس این فیلم شد. این رمان از زاویه دید این دو راوی با دو جهان متفاوت، در نوسان است. یکی از این‌ها تصور سوزان مورو با بازی آدامز از کتابی است که توسط همسر قبلی‌اش نوشته شده و جهان دیگر تصویر ادوارد شفیلد با بازی جیک جیلنهال در نقش شوهر سابق اوست که خودش را در نقش شخصیت اصلی رمان می‌گذارد و این داستان خشن را تجربه می‌کند. از سوی دیگر زندگی واقعی مورو با همسرش هاتون که نقشش را همر بازی می‌کند، و تعامل کوتاه او با شفیلد نیز در وجه روی داستان در جریان است.

جیلنهال در این باره می‌گوید: این شخصیت به طرز فوق‌العاده‌ای حساس است و حتی بخشی از زندگی‌اش را به خاطر همین حساسیت از دست می‌دهد. وی افزود: او واقعا در بیشتر بخش‌های فیلم سعی نمی‌کند تا با گذشته مبارزه کند.

جیلنهال در نقش ادوار شفیلد به عنوان یک پروفسور و یک نویسنده باید تصور خشونتی را که شخصیت مورو در ذهنش دارد، تاب بیاورد.

تام فورد کراگردان نیز در گفتگویی کوتاه ردباره این که فیلمش برای او چه معنیی دارد صحبت کرد و ژفت: من کمی وقایع را تغییر دادم برای این که راسه فیمل با کتاب فرق دراد. اما رد هر حال موضوع مرکزی درباره یافتن افرادی در زندگی است که دوستشان دراید. آنهایی که تو را دوست دارند، آنهایی که به تو بارو دارند و رابطه شان با یردگان. ین دساتن سعی می کند نشان دهد که اگر اجازه بدهید یان افارد را از دست بدهید، چه اتفاق هایی می تواند رخ دهد.

فیمل «حیوانات شبانه»اکران محدید ا ۱۸ نوابمر خواهد داشت و به صورت جدی اکرانش را از ۲۳ نوامبر آغاز می کند. اکران سراسر آن از ۹ دسامبر شروع می شود . این فیلم با درجه بندی «آر» اکران می شود.

در عین حالاندیپ یش از نیماش فیمل جیلنهال هب شوخی با خبرنگاران درباره سبک مد خودش و البته نتیجه انتخابت هم صحبت کرد و گفت: من از آن نوع آدم‌هایی نیستم که برایشان فرقی بکند ظاهرشان چطور باشد. همانطو که می بینی اینجا در لباس تام فورد ایستاده ام. او با خنده افزود: اما فکر می کنم حالا دیگر وقت تناقض و ریاکاری رسیده باشد.

 

بانی فیلم 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید