تمام تلاش‌مان را می‌کنیم یک تیم خوزستانی به فینال جام حذفی صعود کند | اتاق خبر
کد خبر: 381194
تاریخ انتشار: 27 آبان 1395 - 10:14
سعداوی:
سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان معتقد است دیدار تیمش برابر نفت و گاز گچساران دشوار خواهد بود.
به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، نعیم سعداوی در نشست خبری پیش از بازی با نفت و گاز گچساران از سری رقابت‌های جام حذفی اظهار کرد: مطمئنا بازی سخت است به این دلیل که شناخت خیلی خوبی نسبت به تیم خیلی خوب نفت و گچساران داریم. مربی این تیم جوان و تحصیلکرده است و چند سالی است که تجارب لازم را کسب کرده است. مسئولان این باشگاه توانسته‌اند تیم خیلی خوبی را تشکیل دهند و از نظر آمادگی نشان داده‌اند که سطح تیم‌شان بالاتر از جایی است که کار می‌کنند.

وی افزود: نفت و گاز گچساران مهره‌های خیلی خوبی را در اختیار دارد که در گذشته نیز در فولاد کار کرده‌اند. این تیم در گام اول خود در جام حذفی شگفتی‌ساز ظاهر شده و توانسته تیم خوب استقلال خوزستان را از گردونه رقابت‌ها خارج کند.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان بیان کرد: حریف چیزی برای از دست دادن مقابل ما ندارد و مطمئنا با تمام وجودشان برابر ما بازی خواهند کرد اما ما هم فولادیم و چند هفته‌ای است که به خودباوری و شرایط خوبی رسیده‌ایم. بازیکنانم برای این بازی هدف دارند و تلاش می‌کنند یک بازی خوب، جذاب و تماشاگرپسند ارائه دهند و در کنار آن بتوانیم از این مرحله به مراحل بالاتر صعود کنیم. 

وی بیان کرد: هدف و استراتژی ما این است که بازی به بازی کارمان را دنبال کنیم و تمام تمرکزمان در حال حاضر روی بازی با نفت و گاز گچساران است و باید تلاش کنیم که از این مرحله به سلامت عبور کنیم.

سعداوی عنوان کرد: مطمئنا تمام تیم‌ها دوست دارند که به آخرین مرحله جام حذفی یعنی فینال آن برسند و چقدر خوب است که با توجه به اینکه فینال این رقابت‌ها در خوزستان برگزار می‌شود، یک تیم خوزستانی هم حضور داشته باشد و ما تمام تلاش‌مان را می‌کنیم که این اتفاق بیفتد.

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید