Performancing Metrics

در هیچ یک از نقاط مرزی مشکل یا مورد امنیتی نداشته‌ایم | اتاق خبر
کد خبر: 381227
تاریخ انتشار: 27 آبان 1395 - 18:14
جانشین فرمانده کل سپاه:
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: به فضل الهی و تلاش و مجاهدت تمام دست‌اندرکاران امر، در هیچ یک از نقاط مرزی کشورمان نه در جنوب، نه در غرب، نه در شمال‌غرب و نه در جنوب‌شرق هیچ مشکل و یا مورد امنیتی نداشته‌ایم.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، سردار حسین سلامی در جریان بازدید از مرز شلمچه که امروز (۲۶ آبان ماه) انجام شد، در جمع خبرنگاران با اشاره به شرایط مرز شلمچه در ایام اربعین اظهار کرد: هر چه در مرزها دیدیم همه عشق و محبت به اهل بیت بود. در شلمچه همگان اعم از نیروی انتظامی، پایانه مرزی، فرمانداری، سپاه، ارتش و غیره با اعتقاد و باور عمیق خود هر آنچه در اختیار داشته‌اند و در حد بضاعتشان برای ارایه بهترین خدمات به زائران حتی آنانی که از سایر کشورها به اینجا می‌آیند، به کار گرفته‌اند.

وی افزود: آنچه اینجا موج می‌زند آن است که عشق حسینی مرزهای جغرافیایی میان کشوهای مسلمان را کنار گذاشته و همه را یک‌دل و یک هدف کرده و همه در یک جاده در حرکت هستند و این نوید بزرگی است برای یک وحدت عمیق و عاشقانه برای جهان اسلام و مهر و شور حسینی به وجود آورنده این وحدت است.

سلامی تصریح کرد: به حمد خداوند همه چیز در مرز شلمچه خوب است. ازدحام خاصی وجود ندارد، گردش کارها خیلی منظم و خوب پیش می‌رود و چیزی که دیدیم در چهره زائران رضایتمندی بود.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: در بخش تشریفات اداری نیز همه مسئولان تلاش خود را در حد ممکن و حتی بیش از طاقت انجام داده‌اند.

سلامی افزود: برای بازگشت زائران به کشور نیز تمامی پیش‌بینی‌های لازم از هر حیث اعم از حمل و نقل، اسکان موقت و تامین اتوبوس‌ها برای جابه‌جایی فراهم شده تا  رودخانه خروشان بی‌انتهای انسان‌های عاشق بتوانند راحت زیارت کنند و به سلامتی برگردند.

وی اظهار کرد: این همایش عظیم و شور و معرفت حسینی در عالم و تاریخ بی‌سابقه است و هر سال هم به برکت محبت و عشق به امام حسین(ع)، حجم زائران این همایش عظیم افزایش می‌یابد.

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید