موقعیت‌های بیشتری از استقلال داشتیم | اتاق خبر
کد خبر: 382250
تاریخ انتشار: 6 آذر 1395 - 01:17
اسدی:
بازیکن تیم گسترش فولاد تبریز می‌گوید استقلال تنها سه موقعیت داشت که توانست دو گل را به ثمر برساند اما تیمش می‌توانست با خلق موقعیت‌های بسیار به پیروزی برسد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، مرتضی اسدی بعد از تساوی دو بر دو گسترش فولاد تبریز مقابل استقلال تهران در هفته یازدهم لیگ برتر در جمع خبرنگاران اظهار کرد: موقعیت‌های ما بیشتر از استقلال بود اما آن‌ها را از دست دادیم. حریف تنها سه موقعیت به دست آورد که موفق شد دوتای آن را به گل تبدیل کند. بازیکنان ما جانانه بازی کردند و می‌توانستیم پیروز میدان باشیم. این نشان‌دهنده قدرت گسترش فولاد است. ما در سه، چهار بازی اخیر بسیار خوب ظاهر شدیم.

وی در پاسخ به پرسشی در مورد درگیری‌اش با کاوه رضایی توضیح داد: درگیری خاصی با کاوه رضایی نداشتم و تنها می‌خواستم او را از داخل درگیری‌ها جدا کنم. به او گفتم بازی را به هم نریز و مانع درگیری شدم. کاوه بازیکن خوبی است و با هم رفیقیم.

بازیکن گسترش فولاد در مورد اخراج به خسوس دروازه‌بان تیمش نیز گفت: فاصله او با بازیکن استقلال بسیار کم بود و نمی‌توانست پای خود را غیب کند بنابراین داور می‌توانست کارت قرمز ندهد اما در مجموع قضاوت گروه داوری خوب بود.

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید