تجهیز اتوبوس‌های گرم برای شب گذرانی کارتن خواب‌ها | اتاق خبر
کد خبر: 382442
تاریخ انتشار: 7 آذر 1395 - 07:41
در محله‌های مرکزی تهران صورت می‌گیرد
معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 11 تهران گفت: همزمان با آغاز فصل سرما علاوه بر ظرفیت 40 نفری گرمخانه این منطقه؛ در مواقع اضطراری انتقال متقاضیان به سایر کمپ‌ها و نیز تجهیز اتوبوس‌های گرم برای شب گذرانی انجام می شود.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، گرمخانه و مدد سرای اضطراری واقع در خیابان گمرک ابتدای خیابان هلال احمر با ظرفیت 40 نفر از هفته گذشته همزمان با سرد شدن هوا؛ اقدام به پذیرش افراد بی خانمان کرده است.
سید عباس طباطبایی معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 11 با بیان این مطلب افزود: با توجه به این که ممکن است در برخی شب ها تعداد متقاضیان ورود به گرمخانه بیشتر از ظرفیت باشد؛ طی هماهنگی های انجام شده با مرکز فوریت ها این افراد برای اقامت به سایر کمپ های شهرداری تهران وگرمخانه خاوران منتقل می شوند.
به گفته طباطبایی علاوه بر این در شرایط اضطراری یک دستگاه خودرو مینی بوس یا اتوبوس گرم با امکانات پتو، غذای گرم و چای برای شب گذرانی کارتن خواب‌ها در نظر گرفته شده تا در صورت تقاضای بیش از ظرفیت گرمخانه؛ در این خود روها مستقر شوند.
معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 11 خاطر نشان کرد: کارتن خواب ها و افراد بی خانمان به صورت خود معرف و یا از طریق گشت‌های نواحی جمع آوری و به گرمخانه ها منتقل می شوند و می توانند از خدمات استحمام، غذای گرم و جای خواب استفاده کنند.
وی از شهروندان خواست در صورت مشاهده افراد کارتن خواب در سطح شهر با شماره تلفن 137 تماس بگیرند.

انتهای پیام/

کد:94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید