سه امتیاز دیدار با سوسیداد همچون ال کلاسیکو مهم است | اتاق خبر
کد خبر: 382464
تاریخ انتشار: 7 آذر 1395 - 13:22
انریکه:
سرمربی بارسلونا پیروزی در دیدار برابر رئال سوسیداد را همچون ال کلاسیکو مهم می داند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، بارسلونا فردا شب (یکشنبه) در آنوئتا به مصاف رئال سوسیداد می رود. لوییس انریکه در نشست خبری پیش از بازی درباره نتیجه نگرفتن بارسلونا در سال‌های اخیر در ورزشگاه آنوئتا گفت: فردا دو تیم بزرگ برابر هم قرار می‌گیرند. نمی‌خواهم درباره آن شکست‌ها حرفی بزنم. برایم جذابیتی ندارند. سعی می کنم از بهترین روش ممکن برای شکست حریف استفاده کنم. تکرار می کنم بازی فردا ربطی به نتایج گذشته نخواهد داشت.
نیمار چهار کارته است و در صورت دریافت کارت زرد در بازی فردا ال کلاسیکو را از دست خواهد داد. سرمربی اسپانیایی درباره بازی نکردن احتمالی او اظهار کرد: با من شوخی می‌کنید؟ سه امتیاز بازی برابر رئال همچون ال‌کلاسیکو اهمیت دارد.

روزنامه موندودپورتیوو از تمرین نکردن جرارد پیکه با تیم خبر داد اما انریکه در این رابطه گفت: پیکه در آنوئتا بازی خواهد کرد. مشکلات جسمانی مانع از حضورش در این بازی نخواهد شد.

بارسلونا در بیشتر بازی‌های سخت خارج از خانه پیروز شده است. آبی‌اناری‌ها اتلتیک بیلبائو، والنسیا، سویا و ... را خارج از خانه برده‌اند. سرمربی اسپانیایی در این باره گفت: بازی در هیچ ورزشگاهی آسان نیست. بازی در خانه تحت تاثیر برخی از جوهاست. حریف جذابی را پیش روی خود می بینم. رئال سرمربی خوبی دارد که تیمی تهاجمی را روانه میدان می کند. تنها می‌توانم اوزه‌بیو (سرمربی رئال سوسیداد) را تحسین کنم. با این حال نتایج گذشته بر بازی فردا تاثیر نخواهد گذاشت. برای من اشتیاق بازیکنان  پیروزی اهمیت دارد.
انریکه در مورد رئال مادرید اظهار کرد: مادرید اکنون صدرنشین است و نتایج خوبی کسب کرده است. تنها راه نزدیک شدن به این تیم پیروزی در بازی هاست.
سرمربی بارسلونا درباره اهمیت گل نخست گفت: در سویا نتوانستیم این کار را انجام دهیم و پیروز میدان شدیم. بیشتر اوقات گل نخست تعیین کننده نیست. ترجیح می دهم زودتر از حریف گلزنی کنیم اما تضمینی برای حفظ نتیجه نیست.
ژوزه مورینیو (سرمربی منچستریونایتد) و پپ گواردیولا (سرمربی منچسترسیتی) معتقدند که لیونل مسی در بارسلونا به فوتبال خود پایان خواهد داد. انریکه در این رابطه گفت: نمی دانم آن ها چه چیزی گفتند و برایم جذابیتی ندارد. همه از علاقه مسی به بارسلونا خبر دارند. خوشحال می شویم که در این تیم از فوتبال خداحافظی کند.

 مسی در مصاحبه اخیرش بارسلونا را وابسته به خود عنوان نکرد. سرمربی اسپانیایی در این باره گفت: درست است. بارسا به یک بازیکن بستگی ندارد. تنها نبود بهترین بازیکن جهان در تیم قابل توجه است. در گذشته نشان دادیم که می توانیم بدون مسی پیروز شویم.
انتهای پیام/

کد:94108

 

 
نظرات
ADS
ADS
پربازدید