امید نورافکن: در آزادی به ژاوی باج نمی‌دهیم | اتاق خبر
کد خبر: 387599
تاریخ انتشار: 11 بهمن 1395 - 12:58
منصوریان اعتماد به نفسم را بالا برد
گلی که نورافکن در بازی با پیکان زد یکی از گل‌های زیبای لیگ برتر بود.
به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایران ورزشی، نورافکن که در ابتدای فصل به دلیل حضور در تیم جوانان مورد غضب منصوریان قرار گرفته بود این روزها مورد توجه سرمربی استقلال است و حضور موثری در این تیم داشته است.

نورافکن در مورد بازی با پیکان و 10 نفره شدن این تیم در ابتدای بازی اینطور می‌گوید: «به همه نظرات احترام می‌گذارم اما اگر پیکان 10 نفره نمی‌شد، ما برنده بودیم. اگر بازیکن آنها اخراج نمی‌شد، قربانی موقعیت تک به تک را گل می‌کرد و یک بر صفر پیش می‌افتادیم که کار برای ما بسیار راحت می‌شد. وقتی تیم‌ها 10 نفره بازی می‌کنند، تلاش بازیکنان بیشتر می‌شود و کار برای تیم حریف خیلی سخت می‌شود.
به ویژه اینکه این بازی در آزادی بود و پس از 10 نفره شدن حریف دیدید که بازی بسته‌ای ارائه کردند و کار ما سخت شد. هر چند روی کاشته امید ابراهیمی گل زدیم اما یک گل غیر منتظره دریافت کردیم و پس از این اتفاق بازی سخت شد. ولی در نیمه دوم به بازی برگشتیم و توانستیم برنده از زمین خارج شویم.»
نورافکن در ادامه در مورد اعتماد به نفسی که در استقلال دارد و شوتی که در بازی با پیکان زد اینطور می‌گوید: «این اعتماد به نفس را آقای منصوریان به ما می‌دهد.
 ایشان به همه اعتماد به نفس می‌دهند و همه نیز با آرامش در زمین حاضر می‌شوند. من نیز در پستی بازی می‌کنم که موقعیت شوتزنی برای من ایجاد می‌شود. در تمرینات نیز سرمربی برای ما تمرینات ضربه زدن به سمت دروازه و شوت زدن طراحی می‌کند و به ما روحیه می‌دهد تا این راه‌ها را برای گلزنی امتحان کنیم.»
استقلال پس از 27 پاس یک گل زیبا به ثمر رساند. این گل‌ها را چقدر تمرین می‌کنید؟این بازیکن در پاسخ می‌گوید: «منصوریان در رختکن از ما خواست تا دفاع فشرده پیکان را با حوصله و پاس دادن باز کنیم.
اگر دقت کنید در زمانی که این پاس‌ها رد و بدل می‌شد ما مرتبا تغییر پست داشتیم که نشان می‌دهد این گل اتفاقی نیست و در تمرینات روی آن کار کردیم.»
نور افکن در پایان در باره بازی با السد می‌گوید: «ژاوی بازیکن بزرگی است اما ما در آزادی به او باج نمی‌دهیم.»

نظرات
ADS
ADS
پربازدید