عرضه اقلام پرمصرف ۱۵ تا ۲۰ درصد ارزانتر از بازار | اتاق خبر
کد خبر: 388399
تاریخ انتشار: 25 بهمن 1395 - 17:23
در نمایشگاههای بهاره سراسر کشور انجام می‌شود؛
رئیس اتاق اصناف گفت: در نمایشگاه بهاره اقلام موردنیاز مردم ۱۵تا ۲۰ درصد ارزان تر از بازار عرضه می شود و هیچ کالای خارجی اجازه توزیع ندارد مگر آنکه مشابه داخلی نداشته باشد.

 

 

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری مهر، علی فاضلی از تدوین شاخصه هایی برای برگزاری نمایشگاه بهاره خبر داد و گفت: کالاهایی که در نمایشگاه بهاره عرضه می شوند، باید ۱۵ تا ۲۰ درصد نسبت به بازار ارزان تر باشند ضمن آنکه در مورد کیفیت کالاهای عرضه شده نمایشگاه بهاره باید اهتمام خاص شود و کنترل کیفیت از سوی بازرسین صورت پذیرد.  

علی فاضلی تصریح کرد: بخشی از اصناف کشور کماکان با برگزاری نمایشگاه های بهاره مخالف هستند؛ بنده هم شخصا راغب به برگزاری نمایشگاه های بهاره به منظور تامین کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم در شب عید نیستم زیرا فضا و امکانات موجود برای برگزاری نمایشگاه های بهاره مناسب نیست.  

وی گفت: در شرایط فعلی برای تامین کالا با مشکل مواجه نیستیم زیرا به اندازه کافی در سطح شهر، مراکز خرید و فروشگاه های بزرگ کالا وجود دارد.

رئیس اتاق اصناف ایران همچنین برگزاری نمایشگاه های بهاره را تنها در صورت موافقت و تاییدیه اتاق اصناف، فرمانداران و سازمان صنعت و معدن و تجارت شهرستان مجاز دانست.

انتهای پیام/

نظرات
ADS
ADS
پربازدید