استیضاح آخوندی خلاف منافع ملی است | اتاق خبر
کد خبر: 388523
تاریخ انتشار: 27 بهمن 1395 - 16:40
بادامچی:
یک عضو فراکسیون امید تاکید کرد که استیضاح وزیر راه و شهرسازی خلاف منافع ملی است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، محمدرضا بادامچی در مطلبی محتوای جلسه اضطراری فراکسیون امید درباره استیضاح آخوندی را تشریح کرد.

وی توضیح داد: صبح امروز بیست و هفتم بهمن، فراکسیون امید جلسه ای اضطراری برای بررسی استیضاح وزیر راه و شهرسازی برگزار کرد.

به گفته بادامچی جلسه فراکسیون امید برای تعیین مشی فراکسیون در مورد استیضاح وزیر بود. باتوجه به گزارشی که کمیته مربوط به استیضاح وزیر راه و شهرسازی فراکسیون، ارائه کرد، اعضای فراکسیون، توجه دولت به حل مسائل ریلی و هوایی و جاده ای پس از حوادث تلخ رخ داده را، مثبت ارزیابی کردند.

نماینزه تهران افزود: با در نظر گرفتن زمان اندک باقیمانده از عمر دولت و همچنین استعفای مدیرعامل راه آهن، اعضای فراکسیون موضوع استیضاح وزیر را، امری سیاسی در جهت تخریب دولت عنوان کرده و آن را خلاف منافع ملی دانستند.در نهایت تصمیم بر این شد که فراکسیون امید از دولت و وزیر راه و شهرسازی حمایت کند.

بادامچی با اشاره به روند استیضاح یادآور شد: 34 نفر از نمایندگان مجلس پس از بررسی مشکلات در کمیسیون عمران، همچنان بر موضع خود مبنی بر استیضاح وزیر راه و شهرسازی پافشاری کردند تا در نتیجه اوایل هفته این طرح تحویل هیئت رئیسه مجلس شد.بعد از ظهر سه شنبه نیز رسما استیضاح کلید خورد و هئیت رئیسه مجلس زمان دقیق استیضاح را، روز یکشنبه هفته آینده اعلام کرد.

انتهای پیام/

نظرات
ADS
ADS
پربازدید