ایرانی‌ها در نوروز ۵۴ میلیون دقیقه مکالمه داشتند | اتاق خبر
کد خبر: 391619
تاریخ انتشار: 21 فروردین 1396 - 19:49
شرکت ارتباطات زیرساخت در ایام نوروز امسال، ۵۴ میلیون و ۳۷۲ هزار دقیقه ترافیک بین‌الملل هموطنان را بین ایران و دیگر کشورهای جهان برقرار کرد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، سهراب آغ بیات -مدیر کل کنترل و هماهنگی مدیریت شبکه شرکت ارتباطات زیرساخت- گفت: از این حجم مکالمه، ۳۴میلیون و ۹۴۷۶۳۱ دقیقه سهم ترافیک صادره از ایران به دیگر کشورها و ۱۹میلیون و  ۴۲۳۹۱۸ دقیقه سهم ترافیک وارده بین‌الملل به کشور بود.

وی توضیح داد: بیشترین مسیر  ترافیک بین الملل  مربوط به کشورهای افغانستان، عراق، امارات، آمریکا، پاکستان، ترکیه، آلمان و کانادا بوده است.

آغ بیات ادامه داد: اوج ترافیک روزانه مربوط به روز ۳۰ اسفند ۱۳۹۵ همزمان با تحویل سال ۱۳۹۶ بوده است که در این روز ۵ میلیون و ۶۶۰۶۱۹ دقیقه مکالمه مبادله شد.

مدیر کل کنترل و هماهنگی مدیریت شبکه شرکت ارتباطات زیرساخت  در پایان گفت: شرکت ارتباطات زیرساخت پیش‌بینی‌های فنی لازم را برای ساعت پیک ترافیک نوروزی فراهم کرده بود و کارشناسان این شرکت در ایام نوروز در شیفت‌های ۲۴ ساعته در محل کار خود حضور داشتند تا مکالمات هموطنان عزیز در این ایام بدون هیچ اختلالی و با کیفیت مطلوب برقرار شود.

انتهای پیام/

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید