Performancing Metrics

فرودگاه امام(ره) یک اقتصاد ملی است | اتاق خبر
کد خبر: 391622
تاریخ انتشار: 21 فروردین 1396 - 20:36
مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران:
مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران عنوان کرد: امیدوارم با تسریع در توسعه طرح فرودگاه امام خمینی(ره) به زودی شاهد تکمیل زیرساخت‌ها و در راستای آن، شاهد استفاده بهینه از ظرفیت این فرودگاه باشیم.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، رحمت‌الله مه‌آبادی مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران در بازدیدی که روز گذشته  فرودگاه امام داشت، با بیان اینکه در این دیدار از بخش‌های مختلف شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) اعم از بخش عملیات و ناوبری هوایی دیداری داشتیم، گفت: جای خرسندی است که در ایام نوروز و ترافیک سنگین هوایی در فرودگاه امام  خمینی(ره) شاهد رضایت‌مندی مسافران و خدمات مطلوب این فرودگاه بودیم.

مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران خاطرنشان کرد: امیدوارم با تسریع در توسعه طرح فرودگاه امام خمینی(ره) به زودی شاهد تکمیل زیر ساخت‌ها و در راستای آن شاهد استفاده بهینه از ظرفیت این فرودگاه باشیم.

مه‌آبادی با بیان اینکه از دیدگاه بنده فرودگاه امام خمینی(ره) یک اقتصاد ملی است، عنوان کرد: امیدوارم شاهد نقش‌آفرینی مطلوب این فرودگاه در صنعت فرودگاهی باشیم تا برازنده نام شایسته‌ای که بر آن نهاده شده باشد.

رئیس هیات مدیره شرکت فرودگاه‌ها ادامه داد: در واقع، تفاوت این فرودگاه بزرگ و بین‌المللی با سایر فرودگاه‌های ایران، در موضوع اقتصاد است. یکی از فرصت‌های ما برای اجرای منویات مقام معظم رهبری؛ آسمان ایران و فرودگاه امام خمینی(ره) است، چراکه می‌توانیم ساختار آسمان ایران را بازآفرینی کنیم تا راه‌ها تسهیل شود و اهداف اقتصاد مقاومتی بیشتر محقق شود.

مه‌آبادی گفت: فرودگاه امام خمینی(ره) نیز با سایر فرودگاه‌های کشور متفاوت است. به این ترتیب کارکنان و مسئولان این فرودگاه رسالت سنگین‌تری برعهده دارند و باید زحمات بیشتری را تحمل کنند. خوشبختانه گروه خوبی در این فرودگاه فعالیت می‌کند.

مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران اضافه کرد: اقدامات صورت گرفته در این فرودگاه حاکی از آن است که نسبت به گذشته پیشرفت داشته اما باید تلاش کنیم، زیرا از آنچه که باید باشیم، عقب‌تر هستیم. فرودگاه امام خمینی(ره) باید توسعه پیدا کند و بتواند در اقتصاد ملی نقش‌آفرینی کند.

انتهای پیام/

نظرات
ADS
ADS
پربازدید