Performancing Metrics

پیش‌بینی فورد از آینده خودروهای شاسی‌بلند | اتاق خبر
کد خبر: 391655
تاریخ انتشار: 22 فروردین 1396 - 18:03
یکی از مدیران ارشد فورد موتور پیش‌بینی کرد فروش خودروهای شاسی‌بلند در آمریکا همچنان افزایش خواهد یافت.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، دومین خودروساز بزرگ آمریکا آماده رونمایی مدل تازه‌ای از شاسی‌بلند فورد اکسپلورر ۲۰۱۸ می‌شود.

سهم بازار خودروهای شاسی‌بلند از مجموع فروش خودرو در آمریکا، از ۳۲.۶ درصد به حدود ۴۰ درصد در سال ۲۰۱۶ افزایش یافته است.

مارک لانو، نایب رییس بازاریابی، فروش و خدمات فورد در آستانه نمایشگاه بین‌المللی خودروی نیویورک به خبرنگاران گفت: این شرکت انتظار دارد رقم مذکور ظرف پنج تا هفت سال آینده به ۴۵ درصد از کل فروش صنعت خودرو رشد کند.

وی با اشاره به شمار رو به رشد مدلهای شاسی‌بلندی که خودروسازان معرفی می‌کنند، اظهار کرد: خودروسازان به تقاضای مصرف‌کننده پاسخ می‌دهند.

قیمت‌های پایین بنزین و بهبود اقتصاد سوخت شاسی‌بلندها در سالهای اخیر، مصرف‌کنندگان بیشتری را در آمریکا برای خرید این خودروها ترغیب کرده است. بسیاری از خودروسازان مانند فولکس واگن در آمریکا درصدد عرضه مدلهای بیشتری در بخش شاسی‌بلند هستند.

فورد اعلام کرده است قصد دارد تا سال ۲۰۲۰ پنج شاسی‌بلند جدید در آمریکا رونمایی کند و یک مدل شاسی‌بلند هم با برند لینکلن عرضه خواهد شد.

بر اساس گزارش رویترز، این شرکت همچنین یک مدل بازطراحی شده از شاسی‌بلند بزرگتر اکسپدیشن را عرضه خواهد کرد. هر دو مدل اکسپدیشن و اکسپلورر از پاییز امسال روانه بازار فروش می‌شوند.

انتهای پیام/

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید