Performancing Metrics

روحانی نمی‌خواهد بر اثر مناظره به جامعه شوک وارد شود | اتاق خبر
کد خبر: 392858
تاریخ انتشار: 15 اردیبهشت 1396 - 22:28
حسام‌الدین آشنا:
مشاور فرهنگی روحانی اظهار کرد: آن طور که به نظر می‌آید روحانی در مناظره امروز نگران آرامش جامعه بود و نمی‌خواهد اجازه دهد در اثر مناظره‌ها نگرانی و شوکی در جامعه وارد شود.

 

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، حسام الدین آشنا، در ارزیابی از دومین مناظره کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: مناظره امروز به روشن شدن صفوف و خطوط مناظره کمک بسیاری کرد.

وی با بیان اینکه در مناظره امروز روشن شد که در عمل شاهد دو جریان  هستیم، خاطر نشان کرد: یک جریان کاملا و بدون برنامه منتقد دولت است و جریان دیگر جریان دولت است که با برنامه عمل می‌کند.

مشاور فرهنگی روحانی گفت: نگرانی که وجود داشت این بود که کاندیداها بتوانند در سایه انتقاد از ارائه برنامه فرار کنند، اما با توجه به سازوکارهایی که پیش بینی شده است مناظره هفته آینده، مناظره برنامه‌ها خواهد بود.

آشنا با اشاره به رویکرد حسن روحانی در مناظره امروز اظهار کرد: روحانی رویکردی آرام و متناسب با ظرفیت‌های جامعه داشت و آن طور که به نظر می‌آید ایشان نگران آرامش جامعه هستند و نمی‌خواهند که اجازه دهند در اثر مناظره‌ها نگرانی و شوکی به جامعه وارد شود .

وی گفت: در مقابل برخی به دنبال سیاه‌نمایی دستاوردهای دولت و کسب آرای مردم بودند.

مشاور فرهنگی روحانی در پایان تاکید کرد: مردم در مناظره دوم کاندیداها اطلاع بیشتری از کیفیت ادعاهای نامزدهای انتخاباتی کسب کردند.

انتهای پیام/

نظرات
ADS
ADS
پربازدید